Taipei (CHN)
21.02.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Republic of Korea
10.02.96, 28 Godina
China
12.06.93, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Republic of Korea
26.08.95, 28 Godina
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
I-Hsuan Cho/Dan Ni Wang vs. Yeong Won Jeong/Se-Hyun Kim - Međusobni mečevi
04.06.18 | 1. kolo | I-Hsuan Cho/Dan Ni Wang | Yeong Won Jeong/Se-Hyun Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | Sangju | dvorana |
I-Hsuan Cho form & Yeong Won Jeong form
I-Hsuan Cho/Dan Ni Wang - Posljednji mečevi
Anning - zemlja |
10.09.18 1. kolo | vs. Yu Shan/Jiayun Zhu | 6-3, 6-2 | | detalj meča |
10.09.18 Četvrtfinale | vs. Yi Tsen Cho/Jiakang Li | 6-2, 6-2 | | detalj meča |
10.09.18 Polufinale | vs. Si Qi Liu/Jiaxi Lu | 7-64, 5-7, 10-12 | | detalj meča |
Nonthaburi - tvrda |
03.09.18 1. kolo | vs. Jaipet Anontaweesil/Prarisa Rachdanone | 6-1, 6-0 | | detalj meča |
03.09.18 Finale | vs. Nudnida Luangnam/Bunyawi Thamchaiwat | 2-6, 0-6 | | detalj meča |
03.09.18 Četvrtfinale | vs. Punnin Kovapitukted/Tamachan Momkoonthod | 6-4, 6-2 | | detalj meča |
03.09.18 Polufinale | vs. Hua-Chen Lee/Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | | detalj meča |
Nonthaburi - tvrda |
27.08.18 Četvrtfinale | vs. Natthapat Piwbangruk/Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | | detalj meča |
27.08.18 Polufinale | vs. Hua-Chen Lee/Kwan Yau Ng | 6-1, 7-65 | | detalj meča |
27.08.18 Finale | vs. Riya Bhatia/Jiaxi Lu | 6-4, 6-3 | | detalj meča |
27.08.18 1. kolo | vs. Sai Chamarthi/Natasha Palha | 6-4, 6-2 | | detalj meča |
Guiyang - tvrda |
13.08.18 1. kolo | vs. Jiaxi Lu/Ai Wen Zhu | 6-2, 6-72, 10-6 | | detalj meča |
13.08.18 Četvrtfinale | vs. Hanyu Guo/Xinyu Jiang | 5-7, 7-63, 7-10 | | detalj meča |
Tianjin - tvrda |
09.07.18 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale/Karman Kaur Thandi | 3-6, 2-6 | | detalj meča |
Naiman - tvrda |
02.07.18 Četvrtfinale | vs. Nika Kukharchuk/Fang Ying Xun | 7-5, 6-1 | | detalj meča |
02.07.18 Polufinale | vs. Xinyu Jiang/Qianhui Tang | 0-6, 0-6 | | detalj meča |
02.07.18 1. kolo | vs. Ziyue Sun/Zhanlan Wei | 6-2, 6-1 | | detalj meča |
Hong Kong - tvrda |
18.06.18 Četvrtfinale | vs. Risa Ozaki/Ramu Ueda | 6-74, 3-6 | | detalj meča |
18.06.18 1. kolo | vs. Miyabi Inoue/Mai Minokoshi | 6-2, 5-7, 10-6 | | detalj meča |
Gyeongsan - tvrda |
11.06.18 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani/Tiffany William | 6-1, 6-3 | | detalj meča |
11.06.18 Četvrtfinale | vs. Chisa Hosonuma/Kanako Morisaki | 6-4, 6-4 | | detalj meča |
11.06.18 Polufinale | vs. So Hee Jung/Sang Hee Park | 3-6, 4-6 | | detalj meča |
Sangju - dvorana |
04.06.18 Četvrtfinale | vs. Chang Liu/Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-3 | | detalj meča |
04.06.18 Polufinale | vs. Josephine Boualem/Hanna Chang | 6-3, 7-5 | | detalj meča |
04.06.18 Finale | vs. Chisa Hosonuma/Kanako Morisaki | 7-5, 6-3 | | detalj meča |
04.06.18 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong/Se-Hyun Kim | 6-2, 6-3 | | detalj meča |
Yeong Won Jeong/Se-Hyun Kim - Posljednji mečevi
Sangju - dvorana |
04.06.18 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho/Dan Ni Wang | 2-6, 3-6 | | detalj meča |
Sharm El - tvrda |
13.11.17 1. kolo | vs. Giada Clerici/Dalila Spiteri | 4-6, 7-5, 4-10 | | detalj meča |
Sharm El - tvrda |
06.11.17 1. kolo | vs. Romy Koelzer/Julia Lohoff | 4-6, 4-6 | | detalj meča |
Yeongwol - tvrda |
28.08.17 1. kolo | vs. Dabin Kim/So-Ra Lee | 6-3, 4-6, 3-10 | | detalj meča |
Gimcheon - tvrda |
12.06.17 1. kolo | vs. Sinhee Kim/Ye-Ji Mun | 6-4, 6-1 | | detalj meča |
12.06.17 Četvrtfinale | vs. Hyun-Hui Hong/Mi-Ok Kim | 4-6, 6-3, 4-10 | | detalj meča |
Gimcheon - tvrda |
05.06.17 1. kolo | vs. Suzy Larkin/Yuqi Sheng | 2-6, 3-6 | | detalj meča |
Goyang - tvrda |
22.05.17 1. kolo | vs. Dabin Kim/Sang Hee Park | 1-6, 6-2, 3-10 | | detalj meča |
Incheon - tvrda |
15.05.17 1. kolo | vs. Mi Jeong Kwon/Ji Eun Lee | 6-3, 6-2 | | detalj meča |
15.05.17 Četvrtfinale | vs. Ji-Hee Choi/Na-Ri Kim | 1-6, 3-6 | | detalj meča |
Yeongwol - tvrda |
29.08.16 1. kolo | vs. Sohyun Park/Jin Yoo | 6-1, 6-2 | | detalj meča |
29.08.16 Četvrtfinale | vs. Nudnida Luangnam/Varunya Wongteanchai | 6-76, 6-4, 10-3 | | detalj meča |
29.08.16 Polufinale | vs. Ju-Eun Kim/Mi-Ok Kim | 3-6, 3-6 | | detalj meča |
Gimcheon - tvrda |
24.08.15 Četvrtfinale | vs. Seung-Yeon Hong/So-Jung Kim | 0-6, 5-7 | | detalj meča |
24.08.15 1. kolo | vs. Yuqi Sheng/Di Zhao | 6-2, 7-5 | | detalj meča |