China
19.08.98, 25 Godina
19.08.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Qianxin Kong vs. I-Hsuan Cho - Međusobni mečevi
01.04.18 | 2. kolo kval. | I-Hsuan Cho | Qianxin Kong | 6-0, 6-1 | detalj meča | Nanjing | tvrda |
Qianxin Kong form & I-Hsuan Cho form
Qianxin Kong - Posljednji mečevi
W15 Nanchang - zemlja | ||||
05.03.19 kval. | vs. Qianqian Zhao | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Si Qi Liu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.19 kval. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Micol Sanna | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.19 1. kolo | vs. Micol Sanna | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Nanning - tvrda | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Yixuan Li | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Eun Se Jang | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Guiyang - tvrda | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Jiaying He | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Jakarta - tvrda | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Snehal Mane | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Lisa Mays | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.07.18 kval. | vs. Mimi Levine | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Avika Sagwal | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Akari Inoue | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Sol Hee Sim | 3-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Akari Inoue | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Hyerin Nam | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
05.06.18 kval. | vs. Ju-Eun Kim | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Holly Verner | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Soyeon Park | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Luzhou - tvrda | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Soojin Han | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Hyejin Lee | 1-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
07.05.18 kval. | vs. Dolavee Tumthong | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Bojana Marinkov | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
01.05.18 kval. | vs. Shuyue Ma | 0-6, 0-6 | detalj meča |
I-Hsuan Cho - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Chengyiyi Yuan | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Ho Ching Wu | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nao Phang Ziyi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-77, 1-4, - I-Hsuan Cho - odustajanje | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 5-1, Yi Tsen Cho - odustajanje | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Jing-Jing Lu | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yiming Dang | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jiaqi Huang | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Han Shi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Yanan Hou | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 3-6, 0-1, - I-Hsuan Cho - odustajanje | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yu-Yun Li | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Yu-Chieh Hsieh | 4-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Peng Yu Lai | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Na Hyun Kang | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-76, 6-0, 10-8 | detalj meča |