Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
15.01.99, 25 Godina
15.01.99, 25 Godina
I-Hsuan Cho vs. Hongding Dong - Međusobni mečevi
24.03.18 | 1. kolo kval. | I-Hsuan Cho | Hongding Dong | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | Nanjing | tvrda |
I-Hsuan Cho form & Hongding Dong form
I-Hsuan Cho - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Chengyiyi Yuan | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Ho Ching Wu | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nao Phang Ziyi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-77, 1-4, - I-Hsuan Cho - odustajanje | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 5-1, Yi Tsen Cho - odustajanje | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Jing-Jing Lu | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yiming Dang | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jiaqi Huang | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Han Shi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Yanan Hou | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 3-6, 0-1, - I-Hsuan Cho - odustajanje | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yu-Yun Li | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Yu-Chieh Hsieh | 4-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Peng Yu Lai | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Na Hyun Kang | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-76, 6-0, 10-8 | detalj meča |
Hongding Dong - Posljednji mečevi
W15 Anning - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Shuoran Wang | 4-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Cong Ying Zhao | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Cong Ying Zhao | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ziyi Yang | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Hengyang - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Shuo Feng | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Wuhan - tvrda | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Rouli Ye | 6-1, 5-7, 10-12 | detalj meča | |
W15 Xiamen - tvrda | ||||
19.03.19 kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Sarah Pang | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.09.18 kval. | vs. Jiahe Cai | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 4-5, Chihiro Takayama - odustajanje | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Hua-Chen Lee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Michiru Furuya | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
16.09.18 kval. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Yuping Wang | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Jiaxi Lu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Guiyang - tvrda | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Yue Yu (2000) | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Wuhan - tvrda | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Shanshan Guo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Yue Yu (2000) | 3-6, 6-5, Yue Yu (2000) - odustajanje | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Xiamen - tvrda | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Yixuan Li | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Jiatian Qi | 6-73, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Namu Zeren | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Xiuyuan Li | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Aya Tanaka | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Jue Wang | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 5-7 | detalj meča |