MEČ
10.06.19 | 1. kolo kval. | Hyojung Yea | Mijeong Park | 6-2, 6-4 | W15 Gimcheon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Hyojung Yea | Mijeong Park | |
1. servis % | 39/58 (67%) | 40/57 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/39 (44%) | 15/40 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/19 (53%) | 5/17 (29%) |
Osvojene break-lopte | 8/9 (89%) | 5/14 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/57 (65%) | 31/58 (53%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/115 (56%) | 51/115 (44%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Hyojung Yea | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Mijeong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hyojung Yea | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Mijeong Park | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hyojung Yea | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Mijeong Park | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hyojung Yea | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Mijeong Park | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Hyojung Yea | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Mijeong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hyojung Yea | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Mijeong Park | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hyojung Yea | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Mijeong Park | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hyojung Yea | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Mijeong Park | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Hyojung Yea | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Mijeong Park | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Republic of Korea
13.02.94, 30 Godina
11143 $
13.02.94, 30 Godina
11143 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
15.03.00, 24 Godina
15.03.00, 24 Godina
Hyojung Yea vs. Mijeong Park - Međusobni mečevi
10.06.19 | 1. kolo kval. | Hyojung Yea | Mijeong Park | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Gimcheon | tvrda |
Hyojung Yea form & Mijeong Park form
Hyojung Yea - Posljednji mečevi
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Shiori Fukuda | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 6-3, 4-2, Yeong Won Jeong - odustajanje | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Daria Mishina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Satsuki Koike | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Sihyeong Cho | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
04.06.19 kval. | vs. Chanel Simmonds | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 2-4, - Hyojung Yea - odustajanje | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Eunji Lim | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Da Ye Kim | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Sohyun Park | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 6-4, 2-0, Ayaka Okuno - odustajanje | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Se-Hyun Kim | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.18 1. kolo | vs. Heejin Han | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
19.06.18 kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
15.06.18 Četvrtfinale | vs. Hanna Chang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.18 2. kolo | vs. Se-Hyun Kim | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
13.06.18 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.06.18 kval. | vs. Cherry Kim | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Yuqi Sheng | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Subin Park | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.06.18 kval. | vs. Mi Seong Sim | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
22.05.18 kval. | vs. Dabin Kim | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča |
Mijeong Park - Posljednji mečevi
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 kval. | vs. Yujin Ahn | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Subin Park | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Sumin Lee | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Juae Shin | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
22.08.22 kval. | vs. Subin Park | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Yelin Kim | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 3-0, Yeong Won Jeong - odustajanje | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Heerae Im | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Yassamine Boudjadi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ayumi Morita | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.21 kval. | vs. Cherry Kim | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Schmits | 6-4, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Da Ye Kim | 0-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Suzuho Oshino | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Hyojung Yea | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.09.18 kval. | vs. Seon Young Um | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. A Young Jang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
14.08.18 kval. | vs. Sinhee Kim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Do Hee Bae | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Eunji Lim | 7-66, 2-6, 4-6 | detalj meča |