Republic of Korea
13.02.94, 30 Godina
11143 $
13.02.94, 30 Godina
11143 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
21.06.01, 22 Godina
21.06.01, 22 Godina
Hyojung Yea vs. Eunji Lee (2001) - Međusobni mečevi
20.05.18 | 1. kolo kval. | Hyojung Yea | Eunji Lee (2001) | 6-2, 6-0 | detalj meča | Changwon | tvrda |
Hyojung Yea form & Eunji Lee (2001) form
Hyojung Yea - Posljednji mečevi
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Shiori Fukuda | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 6-3, 4-2, Yeong Won Jeong - odustajanje | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Daria Mishina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Satsuki Koike | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Sihyeong Cho | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
04.06.19 kval. | vs. Chanel Simmonds | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 2-4, - Hyojung Yea - odustajanje | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Eunji Lim | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Da Ye Kim | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Sohyun Park | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 6-4, 2-0, Ayaka Okuno - odustajanje | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Se-Hyun Kim | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.18 1. kolo | vs. Heejin Han | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
19.06.18 kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
15.06.18 Četvrtfinale | vs. Hanna Chang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.18 2. kolo | vs. Se-Hyun Kim | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
13.06.18 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.06.18 kval. | vs. Cherry Kim | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Yuqi Sheng | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Subin Park | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.06.18 kval. | vs. Mi Seong Sim | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
22.05.18 kval. | vs. Dabin Kim | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča |
Eunji Lee (2001) - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Seo Hyeon Jang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
05.06.23 kval. | vs. I-Hsuan Cho | 7-66, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Heerae Im | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Jeong Moon | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
29.08.22 kval. | vs. Arisha Ladhani | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
22.08.22 kval. | vs. Ye Jin Kim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Soo Ha Jang | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Subin Park | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.22 kval. | vs. Heerae Im | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Se-Yeon Yang | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-4, 3-1, Yi Tsen Cho - odustajanje | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Choyeon Kang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Dami Lee | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Mi Jeong Kwon | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-0, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.06.19 1. kolo | vs. Dami Lee | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Heejin Han | 6-74, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-4, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
14.05.19 kval. | vs. Eunhye Lee | 4-6, 4-6 | detalj meča |