INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sang Hee Park vs. Hua-Chen Lee - Međusobni mečevi
06.11.18 | 1. kolo | Hua-Chen Lee | Sang Hee Park | 6-2, 6-0 | detalj meča | Nonthaburi | tvrda |
Sang Hee Park form & Hua-Chen Lee form
Sang Hee Park - Posljednji mečevi
Nonthaburi - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Hua-Chen Lee | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Se-Hyun Kim | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Cristina Adamescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 2-1, - Sang Hee Park - odustajanje | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
18.08.18 Polufinale | vs. Yujin Ahn | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.18 Četvrtfinale | vs. Se Jin Lee | 6-2, 5-2, Se Jin Lee - odustajanje | detalj meča | |
16.08.18 2. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Han Byeol Lee | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
19.06.18 kval. | vs. Chang Liu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.18 1. kolo | vs. Sinhee Kim | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
05.06.18 kval. | vs. Subin Park | 4-5, - Sang Hee Park - odustajanje | detalj meča | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Hoyeon Nor | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
22.05.18 kval. | vs. Nadja Gilchrist | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Hyeran Yun | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Dominique Schaefer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Nishi Tama - tvrda | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Toyota - tvrda | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Clemence Fayol | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.11.17 1. kolo | vs. Dan Ni Wang | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Naomi Totka | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
16.09.17 1. kolo kval. | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
17.07.17 1. kolo | vs. Masa Jovanovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
09.07.17 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Hua-Chen Lee - Posljednji mečevi
W25 Pelham - zemlja | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Kurumi Nara | 2-6, 0-1, - Hua-Chen Lee - odustajanje | detalj meča | |
10.04.19 1. kolo | vs. Lucie Hradecka | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Jackson - zemlja | ||||
05.04.19 Četvrtfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 1-4, - Hua-Chen Lee - odustajanje | detalj meča | |
05.04.19 2. kolo | vs. Julia Grabher | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Emma Roberts | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
24.03.19 Finale | vs. Stephanie Wagner | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.03.19 Polufinale | vs. Giulia Gatto-Monticone | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
21.03.19 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.03.19 Četvrtfinale | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 4-1, Daria Lopatetskaya - odustajanje | detalj meča | |
20.03.19 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nishi - tvrda | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Yokohama - tvrda | ||||
07.03.19 Četvrtfinale | vs. Catherine Harrison | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.03.19 2. kolo | vs. Ayumi Hirata | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Rancho - tvrda | ||||
21.02.19 1. kolo | vs. Sesil Karatantcheva | 4-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
W25 Surprise - tvrda | ||||
15.02.19 Četvrtfinale | vs. Olga Govortsova | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.19 2. kolo | vs. Mayo Hibi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.02.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-76, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Plantation - zemlja | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
10.11.18 Finale | vs. Aunchisa Chanta | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.11.18 Polufinale | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
08.11.18 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
07.11.18 2. kolo | vs. Se-Hyun Kim | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Sang Hee Park | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
03.11.18 Finale | vs. Nudnida Luangnam | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.11.18 Polufinale | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
01.11.18 Četvrtfinale | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
31.10.18 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
29.10.18 1. kolo | vs. Dolavee Tumthong | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Hamamatsu - tepih | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča |