Republic of Korea
20.06.98, 25 Godina
20.06.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
27.04.94, 29 Godina
27.04.94, 29 Godina
Hoyeon Nor vs. Sung Hee Kim - Međusobni mečevi
12.06.17 | 1. kolo kval. | Hoyeon Nor | Sung Hee Kim | 6-1, 6-0 | detalj meča | Gimcheon | tvrda |
Hoyeon Nor form & Sung Hee Kim form
Hoyeon Nor - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Su Yeon Chun | 6-1, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Miranda Poile | 7-5, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Heerae Im | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Chisa Hosonuma | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Hyejin Lee | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Sang Hee Park | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Sang Ha Lee | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. So-Ra Lee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.17 1. kolo | vs. Subin Park | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Ai Kamiyoshihara | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-3, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Sung-Hee Han | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Min-Seo Jeong | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Kanami Tsuji | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
25.05.15 2. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 6-73, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.05.15 kval. | vs. Mari Osaka | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Eunbi Park | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Sung Hee Kim - Posljednji mečevi
W25 Changwon - tvrda | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Subin Park | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
12.06.18 kval. | vs. Eunhye Lee | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Seohyeon Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Ji Min Park | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
05.06.18 kval. | vs. Jin Ju Lee | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 5-7, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Risa Ozaki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Jin Yoo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
07.05.18 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
07.05.18 1. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Ye Jin Kim | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Chae Hyun Sim | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Qianxin Kong | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Hoyeon Nor | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Do Hee Bae | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Carina Ma Ka Man | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Dayeon Back | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sangju - tvrda | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Mizuno Kijima | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.05.17 kval. | vs. Anna Iakovleva | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
22.05.17 kval. | vs. Genevieve Lorbergs | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Han-Bit Lee | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Se-Hyun Kim | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
11.05.17 1. kolo | vs. Genevieve Lorbergs | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.16 1. kolo | vs. Mijeong Park | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.09.16 2. kolo | vs. Di Zhao | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
02.09.16 2. kolo | vs. Seung-Yeon Hong | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča |