Republic of Korea
20.06.98, 25 Godina
20.06.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
18.10.97, 26 Godina
18.10.97, 26 Godina
Hoyeon Nor vs. Eunji Lim - Međusobni mečevi
25.05.15 | 2. kolo kval. | Hoyeon Nor | Eunji Lim | 6-73, 6-3, 6-1 | detalj meča | Changwon | tvrda |
Hoyeon Nor form & Eunji Lim form
Hoyeon Nor - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Su Yeon Chun | 6-1, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Miranda Poile | 7-5, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Heerae Im | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Chisa Hosonuma | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Hyejin Lee | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Sang Hee Park | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Sang Ha Lee | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. So-Ra Lee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.17 1. kolo | vs. Subin Park | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Ai Kamiyoshihara | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-3, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Sung-Hee Han | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Min-Seo Jeong | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Kanami Tsuji | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
25.05.15 2. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 6-73, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.05.15 kval. | vs. Mari Osaka | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Eunbi Park | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Eunji Lim - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kanupriya Rajawat | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Manca | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.23 kval. | vs. Da Ye Kim | 7-64, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.23 kval. | vs. Hikaru Sato | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ye Jin Kim | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ji Eun Lee (2005) | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Subin Park | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 1-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-75, 7-66, 6-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Yidi Yang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.22 kval. | vs. Na Hyun Kang | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Soo Ha Jang | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.22 kval. | vs. Hyeseo Shin | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Sihyeong Cho | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.22 kval. | vs. Chiara Di Tommaso | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Sampada Coster | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.03.22 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-4, 6-76, 10-7 | detalj meča | |
23.03.22 kval. | vs. Anri Nagata | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.21 kval. | vs. Valentina Mutilba | 2-6, 2-6 | detalj meča |