MEČ
01.01.20 | 1. kolo | Hong Yi Cody Wong | Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | W25 Hong | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Hong Yi Cody Wong | Hiroko Kuwata | |
1. servis % | 23/57 (40%) | 35/51 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 12/23 (52%) | 17/35 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 27/34 (79%) | 8/16 (50%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 0/5 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/51 (51%) | 18/57 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/108 (60%) | 43/108 (40%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Hiroko Kuwata | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Hong Yi Cody Wong | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Hiroko Kuwata | |
0-0 | ||
Hong Yi Cody Wong | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-1 | Hiroko Kuwata | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hong Yi Cody Wong | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Hiroko Kuwata | |
0-0 | ||
Hong Yi Cody Wong | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
5-3 | Hiroko Kuwata | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Hong Yi Cody Wong | 0-0 | |
1-0 | Hiroko Kuwata | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hong Yi Cody Wong | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Hiroko Kuwata | |
Hong Yi Cody Wong | 4-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
5-0 | Hiroko Kuwata | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Hong Yi Cody Wong vs. Hiroko Kuwata - Međusobni mečevi
01.01.20 | 1. kolo | Hong Yi Cody Wong | Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detalj meča | W25 Hong | tvrda |
Hong Yi Cody Wong form & Hiroko Kuwata form
Hong Yi Cody Wong - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Chengyiyi Yuan | 6-0, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Nagi Hanatani | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Elsa Wan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-5, - Hong Yi Cody Wong - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Xinxin Yao | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Antonia Schmidt | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-3, - Hong Yi Cody Wong - odustajanje | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Elena Pridankina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Carol Zhao | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Daria Kudashova | 2-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yu-Yun Li | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-75, 6-3, 4-6 | detalj meča |
Hiroko Kuwata - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Adriana Reami | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W35 Spring - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Victoria Flores | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Carolyn Campana | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Selina Dal | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.24 Četvrtfinale | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-75, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Petra Hule | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Mio Mushika | 6-3, 2-0, Mio Mushika - odustajanje | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 7-5, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Hikaru Sato | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Panna Bartha | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.11.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Emerson Jones | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Wakana Sonobe | 7-65, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča |