MEČ
02.06.16 | Četvrtfinale | Helene Scholsen | Sofia Kvatsabaia | 7-5, 6-4 | Szczawno Zdroj | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Helene Scholsen | Sofia Kvatsabaia | |
1. servis % | 31/64 (48%) | 62/94 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/31 (84%) | 35/62 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/33 (33%) | 13/32 (41%) |
Osvojene break-lopte | 5/18 (28%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 46/94 (49%) | 27/64 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 83/158 (53%) | 75/158 (47%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 3 |
Asovi | 6 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Helene Scholsen vs. Sofia Kvatsabaia - Međusobni mečevi
02.06.16 | Četvrtfinale | Helene Scholsen | Sofia Kvatsabaia | 7-5, 6-4 | detalj meča | Szczawno Zdroj | zemlja |
Helene Scholsen form & Sofia Kvatsabaia form
Helene Scholsen - Posljednji mečevi
W15+H Amiens - zemlja | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.01.21 kval. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
09.12.20 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
02.12.20 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
28.10.20 1. kolo | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.10.20 Polufinale | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.20 Četvrtfinale | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
22.10.20 2. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
21.10.20 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.10.20 kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.10.20 kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
21.09.20 kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | detalj meča | |
15.09.20 kval. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Sofia Kvatsabaia - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
28.10.16 Četvrtfinale | vs. Ulyana Ayzatulina | 7-66, 2-2, - Sofia Kvatsabaia - odustajanje | detalj meča | |
27.10.16 2. kolo | vs. Denise-Antonela Stoica | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.10.16 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
21.10.16 Četvrtfinale | vs. Dana Kremer | 6-3, 2-6, 6-71 | detalj meča | |
20.10.16 2. kolo | vs. Tea Faber | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.10.16 1. kolo | vs. Vanesa Pappa | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
14.09.16 2. kolo | vs. Viktoria Kamenskaya | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Vladislava Kutuzova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
08.09.16 2. kolo | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.09.16 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 6-3, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
Batumi - zemlja | ||||
01.09.16 Četvrtfinale | vs. Olga Puchkova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.16 2. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
30.08.16 1. kolo | vs. Alena Fomina | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Bursa - zemlja | ||||
12.07.16 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
05.07.16 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.07.16 kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
30.06.16 2. kolo | vs. Tadeja Majeric | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.06.16 1. kolo | vs. Darya Chernetsova | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
15.06.16 1. kolo | vs. Tena Lukas | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.16 kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Szczawno Zdroj - zemlja | ||||
02.06.16 Četvrtfinale | vs. Helene Scholsen | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.06.16 2. kolo | vs. Emilie Francati | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
31.05.16 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Caserta - zemlja | ||||
16.05.16 kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Anna Maria Battista | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
13.05.16 Četvrtfinale | vs. Olesya Pervushina | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
12.05.16 2. kolo | vs. Camilla Scala | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
11.05.16 1. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
05.05.16 2. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča |