INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Heather Watson vs. Ines Murta - Međusobni mečevi
08.02.17 | Rubber 1 | Heather Watson | Ines Murta | 6-1, 6-1 | detalj meča | Fed Cup | dvorana |
Heather Watson form & Ines Murta form
Heather Watson - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
18.02.24 Finale | vs. Lulu Sun | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Antonia Ruzic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Talia Gibson | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Hephzibah Oluwadare | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Kenin | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Arianne Hartono | 7-62, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Rebecca Sramkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Vera Zvonareva | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Erika Andreeva | 7-66, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Jessika Ponchet | Jessika Ponchet - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tampico - tvrda | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Stanford - tvrda | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Ines Murta - Posljednji mečevi
W15 Melilla - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - odustajanje | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.02.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.02.23 Polufinale | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.23 Finale | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
18.02.23 Polufinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detalj meča |