INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ola Abou Zekry vs. Haruna Arakawa - Međusobni mečevi
12.08.18 | kval. | Haruna Arakawa | Ola Abou Zekry | 6-2, 6-71, 6-2 | detalj meča | Nonthaburi | tvrda |
Ola Abou Zekry form & Haruna Arakawa form
Ola Abou Zekry - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, - Ola Abou Zekry - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 1-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.19 kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Merna Refaat | 3-6, 0-1, - Ola Abou Zekry - odustajanje | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
19.11.18 kval. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
16.11.18 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
15.11.18 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.11.18 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 6-2, 6-75 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
17.10.18 1. kolo | vs. Francesca Rumi | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Snehal Mane | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
12.08.18 kval. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 7-61, 2-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Hua-Chen Lee | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Basak Akbas | 2-6, 7-5, 6-72 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Andjela Skrobonja | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 5-7 | detalj meča |
Haruna Arakawa - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
27.03.24 kval. | vs. Catherine Harrison | 1-6, - Haruna Arakawa - odustajanje | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anzu Inoue | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Maegan Manasse | 7-62, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 0-1, - Haruna Arakawa - odustajanje | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Ashlee Narker | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Collins | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Mai Goto | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ivana Popovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Mia Horvit | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Susannah Su | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Xiaodi You | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča |