INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Eliessa Vanlangendonck vs. Haruna Arakawa - Međusobni mečevi
10.08.21 | 1. kolo | Haruna Arakawa | Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | detalj meča | W25 Koksijde | zemlja |
09.02.19 | Četvrtfinale | Haruna Arakawa | Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 6-4, 6-0 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Eliessa Vanlangendonck form & Haruna Arakawa form
Eliessa Vanlangendonck - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Haruna Arakawa - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
27.03.24 kval. | vs. Catherine Harrison | 1-6, - Haruna Arakawa - odustajanje | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anzu Inoue | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Maegan Manasse | 7-62, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 0-1, - Haruna Arakawa - odustajanje | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Ashlee Narker | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Collins | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Mai Goto | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ivana Popovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Mia Horvit | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Susannah Su | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Xiaodi You | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča |