MEČ
06.03.18 | 1. kolo | Harriet Dart | Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-0 | Yokohama | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Harriet Dart | Ya-Hsuan Lee | |
1. servis % | 27/40 (68%) | 24/38 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/27 (78%) | 8/24 (33%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/13 (54%) | 3/14 (21%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/38 (71%) | 12/40 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/78 (71%) | 23/78 (29%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Harriet Dart | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Harriet Dart | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Harriet Dart | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ya-Hsuan Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Harriet Dart | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Harriet Dart | 0-0 | |
Harriet Dart | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Harriet Dart | 2-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Harriet Dart | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Harriet Dart | 4-0 | |
Harriet Dart | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Harriet Dart vs. Ya-Hsuan Lee - Međusobni mečevi
06.03.18 | 1. kolo | Harriet Dart | Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-0 | detalj meča | Yokohama | tvrda |
23.02.15 | 2. kolo | Harriet Dart | Ya-Hsuan Lee | 1-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | Aurangabad | zemlja |
Harriet Dart form & Ya-Hsuan Lee form
Harriet Dart - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
18.03.24 kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-1, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Nao Hibino | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Liv Hovde | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Karolina Pliskova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-63, 7-64 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-73, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
06.01.24 Finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.01.24 Polufinale | vs. Katie Volynets | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Nao Hibino | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ena Koike | - | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
19.11.23 Finale | vs. Yue Yuan | 7-5, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Sijia Wei | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Daria Snigur | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Ya-Hsuan Lee - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
27.03.24 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
08.10.23 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
18.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - odustajanje | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 6-2, 7-64 | detalj meča |