INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Harmony Tan vs. Michaela Boev - Međusobni mečevi
03.02.14 | 2. kolo | Harmony Tan | Michaela Boev | 3-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | Grenoble | dvorana |
Harmony Tan form & Michaela Boev form
Harmony Tan - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
03.03.24 Finale | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Celine Naef | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 0-6, 0-3, - Harmony Tan - odustajanje | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | Alize Cornet - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-77 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Oceane Dodin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.23 2. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.10.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča |
Michaela Boev - Posljednji mečevi
Heraklion - zemlja | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
12.11.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
10.11.18 Četvrtfinale | vs. Maya Tahan | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
08.11.18 2. kolo | vs. Anna Arkadianou | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Josephine Kuhlman | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Xenia Knoll | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Lara Salden | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.07.18 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Stefania Rubini | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.03.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Luniuska Delgado | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Kariann Pierre-Louis | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.18 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-2, 6-72, 6-76 | detalj meča | |
22.11.17 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.17 1. kolo | vs. Afroditi Tzanopoulou | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.17 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
26.10.17 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.17 1. kolo | vs. Valeria Nikolaev | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Rio Kitagawa | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
21.09.17 Četvrtfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 3-6 | detalj meča |