MEČ
28.02.19 | 2. kolo | Hanyu Guo | Yidi Yang | 6-1, 6-4 | W15 Nanchang | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Hanyu Guo | Yidi Yang | |
1. servis % | 42/54 (78%) | 25/52 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/42 (62%) | 14/25 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/12 (58%) | 10/27 (37%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/52 (54%) | 21/54 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/106 (58%) | 45/106 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Hanyu Guo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Yidi Yang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hanyu Guo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Yidi Yang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hanyu Guo | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Yidi Yang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hanyu Guo | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Yidi Yang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Hanyu Guo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Yidi Yang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hanyu Guo | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Yidi Yang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Hanyu Guo | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Yidi Yang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Hanyu Guo | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Yidi Yang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hanyu Guo | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Hanyu Guo vs. Yidi Yang - Međusobni mečevi
28.02.19 | 2. kolo | Hanyu Guo | Yidi Yang | 6-1, 6-4 | detalj meča | W15 Nanchang | zemlja |
08.05.17 | 1. kolo | Hanyu Guo | Yidi Yang | 6-2, 6-3 | detalj meča | Yuxi | tvrda |
Hanyu Guo form & Yidi Yang form
Hanyu Guo - Posljednji mečevi
W100 Takasaki - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Sijia Wei | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Sakura Hosogi | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
17.09.23 Finale | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-4, 1-6, 0-4, - Hanyu Guo - odustajanje | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Erika Sema | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 3-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 6-1, 2-6, 0-2, - Hanyu Guo - odustajanje | detalj meča | |
W25 Luzhou - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
02.06.23 2. kolo | vs. Yexin Ma | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
27.05.23 Polufinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.05.23 Četvrtfinale | vs. Luksika Kumkhum | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.05.23 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 7-64, 7-65 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Yujin Ahn | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Subin Park | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Seo Hyeon Jang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Yidi Yang - Posljednji mečevi
W35 Nakhon - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Jiaqi Wang | 0-3, - Yidi Yang - odustajanje | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Jiaqi Wang | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Lina Soussi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mia Mack | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ksenia Efremova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sasha Natalie Chimedza | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Na Dong | 5-7, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiayi Wang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Meng Yi Chen | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-2, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
28.08.23 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Miho Kuramochi | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 7-65, 6-3 | detalj meča |