Ukraine
12.04.97, 26 Godina
12.04.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
22.12.98, 25 Godina
22.12.98, 25 Godina
Kateryna Karpiuk vs. Hanna Sokal - Međusobni mečevi
28.08.17 | kval. | Hanna Sokal | Kateryna Karpiuk | 6-2, 6-4 | detalj meča | Mragowo | zemlja |
Kateryna Karpiuk form & Hanna Sokal form
Kateryna Karpiuk - Posljednji mečevi
Minsk - zemlja | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 1-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Ilona Ivanova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
28.08.17 kval. | vs. Hanna Sokal | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Joanna Dobrowolska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
31.07.17 kval. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Ecaterina Ivasco | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Chisinau - zemlja | ||||
03.10.16 kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Chisinau - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Daryna Gukasyan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.09.16 kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Anna Novikova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Kharkiv - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Alexandra Grinchishina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Kharkiv - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Andrieieva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
08.06.16 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
30.05.16 kval. | vs. Katya Malikova | 6-2, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Ana Shanidze | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.09.15 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Katya Malikova | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
08.06.15 2. kolo kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Markevich | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Bucha - tepih | ||||
18.11.13 2. kolo kval. | vs. Diana Ryashko | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
11.11.13 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Hanna Sokal - Posljednji mečevi
W25 Minsk - dvorana | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-4, - Hanna Sokal - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Elizaveta Volodko | 6-1, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Zvereva | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Sofia Plotnikova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ulyana Ayzatulina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.02.19 kval. | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
05.11.18 kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 6-3, 7-61 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-3, 6-79 | detalj meča | |
02.10.18 1. kolo | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Helen Ploskina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Anastasiya Klymenko | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.18 kval. | vs. Alina Shcherbinina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Nasty Surkova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
23.08.18 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
22.08.18 2. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Alina Silich | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.08.18 kval. | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-2, 2-0, Noel Saidenova - odustajanje | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 6-1, 6-3 | detalj meča |