MEČ
21.04.18 | 1. kolo kval. | Hanna Sokal | Alise Cernecka | 7-5, 6-1 | Karshi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Hanna Sokal | Alise Cernecka | |
1. servis % | 42/60 (70%) | 26/59 (44%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/42 (57%) | 15/26 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/18 (39%) | 9/33 (27%) |
Osvojene break-lopte | 7/14 (50%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/59 (59%) | 29/60 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/119 (55%) | 53/119 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 14 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Hanna Sokal | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alise Cernecka | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Alise Cernecka | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
2-1 | Alise Cernecka | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hanna Sokal | 3-1 | |
Hanna Sokal | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Alise Cernecka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
4-3 | Alise Cernecka | |
5-3 | Alise Cernecka | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-4 | Alise Cernecka | |
0-0, 15-40 | ||
Hanna Sokal | 5-5 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Hanna Sokal | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
Hanna Sokal | 0-0 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Hanna Sokal | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alise Cernecka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hanna Sokal | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Alise Cernecka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-1 | Alise Cernecka | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Alise Cernecka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Belarus
22.12.98, 25 Godina
22.12.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Latvia
25.12.00, 23 Godina
25.12.00, 23 Godina
Hanna Sokal vs. Alise Cernecka - Međusobni mečevi
21.04.18 | 1. kolo kval. | Hanna Sokal | Alise Cernecka | 7-5, 6-1 | detalj meča | Karshi | tvrda |
Hanna Sokal form & Alise Cernecka form
Hanna Sokal - Posljednji mečevi
W25 Minsk - dvorana | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-4, - Hanna Sokal - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Elizaveta Volodko | 6-1, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Zvereva | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Sofia Plotnikova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ulyana Ayzatulina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.02.19 kval. | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
05.11.18 kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 6-3, 7-61 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-3, 6-79 | detalj meča | |
02.10.18 1. kolo | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Helen Ploskina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Anastasiya Klymenko | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.18 kval. | vs. Alina Shcherbinina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Nasty Surkova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
23.08.18 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
22.08.18 2. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Alina Silich | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.08.18 kval. | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-2, 2-0, Noel Saidenova - odustajanje | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Alise Cernecka - Posljednji mečevi
W25 Funchal - tvrda | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Joelle Steur | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
W15 Catez - zemlja | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 0-6, 6-70 | detalj meča | |
26.04.22 kval. | vs. Bela Tamhankar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Catherine Aulia | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Kesarin Unsiri | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Hiromi Abe | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Lynch | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Hiromi Abe | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Darya Shauha | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Tricia Mar | 6-77, - Alise Cernecka - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.19 kval. | vs. Amber Washington | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 5-7, 6-1, 12-10 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 3-5, - Alise Cernecka - odustajanje | detalj meča | |
11.12.18 kval. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Sarka Richterova | 6-2, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Yushchenko | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Alice Gillan | 1-6, 3-4, - Alise Cernecka - odustajanje | detalj meča | |
23.10.18 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Paula Kania | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 6-0, 3-2, Eleni Daniilidou - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Selin Ovunc | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča |