MEČ
24.09.18 | kval. | Hana Pektorova | Laetitia Pulchartova | 6-0, 6-2 | Brno | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Hana Pektorova | Laetitia Pulchartova | |
1. servis % | 34/44 (77%) | 28/49 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/34 (56%) | 14/28 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/10 (80%) | 5/21 (24%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/49 (61%) | 17/44 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Hana Pektorova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hana Pektorova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hana Pektorova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Hana Pektorova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
0-2 | Laetitia Pulchartova | |
1-2 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hana Pektorova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hana Pektorova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
Czech Republic
12.02.97, 27 Godina
12.02.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hana Pektorova vs. Laetitia Pulchartova - Međusobni mečevi
24.09.18 | kval. | Hana Pektorova | Laetitia Pulchartova | 6-0, 6-2 | detalj meča | Brno | zemlja |
Hana Pektorova form & Laetitia Pulchartova form
Hana Pektorova - Posljednji mečevi
Jablonec Nad - tepih | ||||
04.12.18 kval. | vs. Nadja Ramskogler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Sabina Richtrova | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Krizova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.18 kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Svecova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Graz - zemlja | ||||
14.08.17 kval. | vs. Domenika Turkovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Renata Ivandic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Ana Maria Gabriela Taranu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Adriana Sosnovschi | 7-5, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Sabljarevic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Katarina Adamovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Milica Vujovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-4, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
03.07.17 kval. | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Pietras | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Paulina Bakaite | 1-6, 7-5, 6-72 | detalj meča | |
Stare Splavy - zemlja | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Vendula Zovincova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silna | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Margarita Skryabina | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Laetitia Pulchartova - Posljednji mečevi
W25 Roehampton - tvrda | ||||
22.08.22 kval. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Franchi | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-78, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 3-6, 7-5, 10-2 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Amy Zhu | 2-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W60 Vitoria - tvrda | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.22 kval. | vs. Erica Oosterhout | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Fernandez Del Moral | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Jade Bornay | 3-6, 1-3, - Laetitia Pulchartova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Piracicaba - zemlja | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Sthefany Rodrigues De Lima | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
W25 Pretoria - tvrda | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.04.22 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 7-63, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
05.04.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Swanepoel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
05.04.22 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Pretoria - tvrda | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Micheline Aubuchon | 3-6, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
W25 Anapoima - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Cadence Brace | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.22 kval. | vs. Sydney Dorcil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - tvrda | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
28.02.22 kval. | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
01.02.22 1. kolo | vs. Madison Sieg | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Florianopolis - tvrda | ||||
27.01.22 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
25.01.22 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.01.22 kval. | vs. Aline Midori Da Silva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Maria Eduarda Lages | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Florianopolis - tvrda | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Emily Da Silva Chang | 6-73, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W25 Blumenau - zemlja | ||||
11.01.22 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča |