MEČ
20.11.19 | 1. kolo | Haine Ogata | Reka Farbas | 6-2, 6-2 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Haine Ogata | Reka Farbas | |
1. servis % | 34/54 (63%) | 27/49 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/34 (62%) | 13/27 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/20 (55%) | 5/22 (23%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/49 (63%) | 22/54 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Reka Farbas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Haine Ogata | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Reka Farbas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Haine Ogata | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Reka Farbas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Haine Ogata | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Reka Farbas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Haine Ogata | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Reka Farbas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Haine Ogata | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Reka Farbas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Haine Ogata | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Reka Farbas | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Haine Ogata | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Reka Farbas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Haine Ogata | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
Japan
29.08.93, 30 Godina
28592 $
29.08.93, 30 Godina
28592 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hungary
04.02.00, 24 Godina
04.02.00, 24 Godina
Haine Ogata vs. Reka Farbas - Međusobni mečevi
20.11.19 | 1. kolo | Haine Ogata | Reka Farbas | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Haine Ogata form & Reka Farbas form
Haine Ogata - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yanni Liu | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Xiaowei Li | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Riko Kikawada | 3-4, Riko Kikawada - odustajanje | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Riko Kikawada | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Mao Mushika | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Sahra Dennehy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Oka Kurotaki | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Himari Sato | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Soo Ha Jang | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Haram Kim | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kawaguchi - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Honori Koyama | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 3-2, Ayaka Ozeki - odustajanje | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Singapore - tvrda | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Naho Sato | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Akari Inoue | 6-4, 6-0 | detalj meča |
Reka Farbas - Posljednji mečevi
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Haine Ogata | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Marina Pavkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Ine Soltveit Stange | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-4, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Petra Januskova | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.03.19 kval. | vs. Yolande Leacock | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.11.18 kval. | vs. Eugenie Chapelle | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 7-63, 7-63 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Laura Maluniakova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 kval. | vs. Joanna Zawadzka | 6-3, 6-1 | detalj meča |