MEČ
01.05.17 | kval. | Guiomar Zuleta De Reales | Nuria Brancaccio | 4-6, 6-2, 6-2 | Lleida | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Guiomar Zuleta De Reales vs. Nuria Brancaccio - Međusobni mečevi
15.12.23 | Četvrtfinale | Guiomar Zuleta De Reales | Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | detalj meča | W25 Monastir | tvrda |
01.05.17 | kval. | Guiomar Zuleta De Reales | Nuria Brancaccio | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | Lleida | zemlja |
Guiomar Zuleta De Reales form & Nuria Brancaccio form
Guiomar Zuleta De Reales - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
23.02.24 Polufinale | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 Finale | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Finale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.12.23 Polufinale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Nuria Brancaccio - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.02.24 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | detalj meča |