INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nora Niedmers vs. Guiomar Zuleta De Reales - Međusobni mečevi
16.08.17 | 2. kolo | Guiomar Zuleta De Reales | Nora Niedmers | 6-3, 6-1 | detalj meča | Las Palmas | zemlja |
19.04.17 | 1. kolo | Guiomar Zuleta De Reales | Nora Niedmers | 6-1, 6-0 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
10.04.17 | kval. | Guiomar Zuleta De Reales | Nora Niedmers | 4-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Nora Niedmers form & Guiomar Zuleta De Reales form
Nora Niedmers - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.20 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
W15 Oslo - dvorana | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Albina Khabibulina | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Alina Silich | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Paulina Milosavljevic | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Barletta - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Alexa Noel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.19 kval. | vs. Emily Casteleyn | 7-69, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
21.12.18 Polufinale | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.12.18 Četvrtfinale | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.12.18 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.12.18 1. kolo | vs. Klara Ondrejcekova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.12.18 kval. | vs. Eleonora Canovi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Yuval Keren | - | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
05.09.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Sandelfjord - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Guiomar Zuleta De Reales - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
23.02.24 Polufinale | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 Finale | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Polufinale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 Finale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | detalj meča |