MEČ
04.10.17 | 2. kolo | Guiomar Zuleta De Reales | Lucia Cortez Llorca | 4-6, 7-65, 6-2 | Telde | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Guiomar Zuleta De Reales | Lucia Cortez Llorca | |
1. servis % | 48/89 (54%) | 49/110 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/48 (56%) | 32/49 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/41 (49%) | 20/61 (33%) |
Osvojene break-lopte | 8/16 (50%) | 7/13 (54%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 58/110 (53%) | 42/89 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 105/199 (53%) | 94/199 (47%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 29 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Guiomar Zuleta De Reales vs. Lucia Cortez Llorca - Međusobni mečevi
15.05.23 | kval. | Lucia Cortez Llorca | Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | W100 Madrid | zemlja |
19.10.22 | 2. kolo | Lucia Cortez Llorca | Guiomar Zuleta De Reales | 2-3, Lucia Cortez Llorca - odustajanje | detalj meča | W25 Seville | zemlja |
09.07.19 | kval. | Lucia Cortez Llorca | Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | W25 Getxo | zemlja |
19.02.18 | 1. kolo | Guiomar Zuleta De Reales | Lucia Cortez Llorca | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | Palmanova | zemlja |
04.10.17 | 2. kolo | Guiomar Zuleta De Reales | Lucia Cortez Llorca | 4-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | Telde | zemlja |
Guiomar Zuleta De Reales form & Lucia Cortez Llorca form
Guiomar Zuleta De Reales - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
23.02.24 Polufinale | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 Finale | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Polufinale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 Finale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Lucia Cortez Llorca - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
08.07.23 Polufinale | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
05.07.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | detalj meča |