MEČ
07.10.17 | Finale | Guiomar Zuleta De Reales | Lisa Sabino | 7-5, 4-6, 6-4 | Telde | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Guiomar Zuleta De Reales vs. Lisa Sabino - Međusobni mečevi
07.10.17 | Finale | Guiomar Zuleta De Reales | Lisa Sabino | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | Telde | zemlja |
Guiomar Zuleta De Reales form & Lisa Sabino form
Guiomar Zuleta De Reales - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
23.02.24 Polufinale | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 Finale | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Polufinale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 Finale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Lisa Sabino - Posljednji mečevi
W25 Pescara - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Barbora Miklova | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Daniela Ciobanu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.09.19 kval. | vs. Shuo Feng | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.09.19 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-3, - Lisa Sabino - odustajanje | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sezze - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Torino - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
28.06.19 Četvrtfinale | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
27.06.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Nathaly Kurata | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.06.19 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.06.19 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60+H Rome - zemlja | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Caserta - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-1, 6-75 | detalj meča | |
W25 Rome - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 3-6, 4-10 | detalj meča |