MEČ
07.11.16 | 2. kolo kval. | Guiomar Zuleta De Reales | Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 6-4 | Vinaros | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
01.03.99, 25 Godina
01.03.99, 25 Godina
Guiomar Zuleta De Reales vs. Esther Lopez Alcaraz - Međusobni mečevi
07.11.16 | 2. kolo kval. | Guiomar Zuleta De Reales | Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 6-4 | detalj meča | Vinaros | zemlja |
Guiomar Zuleta De Reales form & Esther Lopez Alcaraz form
Guiomar Zuleta De Reales - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
23.02.24 Polufinale | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 Finale | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Finale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.12.23 Polufinale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Esther Lopez Alcaraz - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-2, 0-10 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Wozuko Mdlulwa | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Maria Andrienko | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Medvedieva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 7-5, Laia Petretic - odustajanje | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Tian Jialin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Beatrice Zucca | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Sophy Stefan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Sara Conde | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Bela Tamhankar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Tauste - tvrda | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
01.05.23 kval. | vs. Vasanti Shinde | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Abigail Amos | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kuharenko | 3-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Lykke Lindorff | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
06.12.22 kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 6-1, 6-2 | detalj meča |