Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Brazil
15.01.94, 30 Godina
15.01.94, 30 Godina
Guiomar Zuleta De Reales vs. Alice Garcia - Međusobni mečevi
09.10.17 | kval. | Guiomar Zuleta De Reales | Alice Garcia | 6-1, 6-3 | detalj meča | Seville | zemlja |
Guiomar Zuleta De Reales form & Alice Garcia form
Guiomar Zuleta De Reales - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
23.02.24 Polufinale | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 Finale | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Polufinale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 Finale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Alice Garcia - Posljednji mečevi
Norman - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Mexico City - tvrda | ||||
03.11.18 Polufinale | vs. Anastasiya Antal | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Rushri Wijesundera | 5-7, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
31.10.18 2. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
29.10.18 1. kolo | vs. Fernanda Castillo Huerta | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Saguenay - dvorana | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Lorraine M. Guillermo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
16.10.18 kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 6-0, Victoria Muntean - odustajanje | detalj meča | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-74, 7-64 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
02.10.18 kval. | vs. Kennedy Shaffer | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Bianca Turati | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
El Espinar - tvrda | ||||
29.07.18 kval. | vs. Tamara Curovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Porto - zemlja | ||||
23.07.18 kval. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Claudia Gaspar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Figueira Da - tvrda | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Linnea Malmqvist | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Setubal - tvrda | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 4-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
Corroios Seixal - tvrda | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.18 1. kolo | vs. Maria Jose Luque Moreno | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.07.18 kval. | vs. Maria Ines Fonte | 7-60, 6-0 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Guimaraes - tvrda | ||||
29.06.18 Četvrtfinale | vs. Zeel Desai | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.06.18 2. kolo | vs. Clemence Fayol | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.06.18 1. kolo | vs. Maya Tahan | 7-60, 7-62 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Anastasia Rentouli | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Mya Bui | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Sumter - tvrda | ||||
12.06.18 kval. | vs. Mccartney Kessler | 1-6, 7-67, 3-6 | detalj meča | |
11.06.18 1. kolo kval. | vs. Ana Maria Andreea Ileana | 6-1, 6-1 | detalj meča |