MEČ
04.11.19 | 1. kolo kval. | Guillermina Naya | Panna Udvardy | 6-4, 2-6, 10-5 | W60 Colina | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Guillermina Naya | Panna Udvardy | |
1. servis % | 42/71 (59%) | 35/67 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/42 (60%) | 21/35 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/29 (45%) | 13/32 (41%) |
Osvojene break-lopte | 3/7 (43%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/67 (49%) | 33/71 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/138 (51%) | 67/138 (49%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 7 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Panna Udvardy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40 | ||
Guillermina Naya | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
1-2 | Panna Udvardy | |
0-0 | ||
Guillermina Naya | 2-2 | |
2-3 | Panna Udvardy | |
Guillermina Naya | 2-4 | |
3-4 | Panna Udvardy | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Guillermina Naya | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Guillermina Naya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-0 | Panna Udvardy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Guillermina Naya | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Panna Udvardy | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40, 40-40 | ||
Guillermina Naya | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-4 | Panna Udvardy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A | ||
Guillermina Naya | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-5 | Panna Udvardy | |
0-0 | ||
2-6 |
3 | ||
Guillermina Naya | 0-0 | |
0-0, 1-0, 4-2, 7-3, 8-5, 9-5 | ||
10-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Guillermina Naya vs. Panna Udvardy - Međusobni mečevi
04.11.19 | 1. kolo kval. | Guillermina Naya | Panna Udvardy | 6-4, 2-6, 10-5 | detalj meča | W60 Colina | zemlja |
Guillermina Naya form & Panna Udvardy form
Guillermina Naya - Posljednji mečevi
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - odustajanje | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 Polufinale | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
13.10.23 Polufinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - odustajanje | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
09.09.23 Finale | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.23 Polufinale | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
W25 Junin - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bragado - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Panna Udvardy - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
28.01.24 kval. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
12.11.23 Finale | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Tampico - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-73, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W80 Macon - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Taylor Townsend | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Kayla Day | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-66, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Florence - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Chloe Beck | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-1 | detalj meča |