MEČ
31.05.17 | 2. kolo | Guillermina Naya | Carla Lucero | 7-63, 7-5 | Villa Del | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Guillermina Naya | Carla Lucero | |
1. servis % | 57/84 (68%) | 48/73 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/57 (60%) | 26/48 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/27 (52%) | 12/25 (48%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/73 (48%) | 36/84 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 83/157 (53%) | 74/157 (47%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Guillermina Naya vs. Carla Lucero - Međusobni mečevi
31.05.17 | 2. kolo | Guillermina Naya | Carla Lucero | 7-63, 7-5 | detalj meča | Villa Del | zemlja |
11.08.14 | 1. kolo | Carla Lucero | Guillermina Naya | 6-3, 6-1 | detalj meča | El Trebol | zemlja |
Guillermina Naya form & Carla Lucero form
Guillermina Naya - Posljednji mečevi
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - odustajanje | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
13.10.23 Polufinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - odustajanje | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
09.09.23 Finale | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.23 Polufinale | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
W25 Junin - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bragado - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Carla Lucero - Posljednji mečevi
W15 Bucaramanga - zemlja | ||||
28.04.19 Finale | vs. Fernanda Brito | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.04.19 Polufinale | vs. Jessica Plazas | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
26.04.19 Četvrtfinale | vs. Akilah James | 4-6, 6-4, 7-62 | detalj meča | |
25.04.19 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
20.04.19 Polufinale | vs. Fernanda Brito | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
19.04.19 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 2-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
18.04.19 2. kolo | vs. Lara Escauriza | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
16.04.19 1. kolo | vs. Jane Wasserson | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
17.11.18 Finale | vs. Fernanda Brito | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.11.18 Polufinale | vs. Melina Ferrero | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
15.11.18 Četvrtfinale | vs. Julieta Estable | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.11.18 2. kolo | vs. Milagros Jaime | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Agostini Liccardi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
04.11.18 kval. | vs. Eugenia Ganga | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.11.18 2. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
21.09.18 Polufinale | vs. Fernanda Brito | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.09.18 Četvrtfinale | vs. Sofia Luini | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.09.18 2. kolo | vs. Melina Ferrero | 6-2, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Merlina Sarno | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Luque - tvrda | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Melisa Morales | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.18 1. kolo | vs. Holly Verner | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Asuncion - zemlja | ||||
30.08.18 Četvrtfinale | vs. Camila Giangreco Campiz | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.18 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-2, 1-0, Julieta Estable - odustajanje | detalj meča | |
27.08.18 1. kolo | vs. Dolores Molina Portela | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Lambare - zemlja | ||||
23.08.18 Četvrtfinale | vs. Jazmin Ortenzi | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
22.08.18 2. kolo | vs. Erika Drozd Pereira | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
26.04.18 Četvrtfinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 1-6 | detalj meča |