MEČ
30.03.16 | 2. kolo | Guadalupe Perez Rojas | Andrea Koch-Benvenuto | 5-3, def. | Sao Jose | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Guadalupe Perez Rojas | Andrea Koch-Benvenuto | |
1. servis % | 19/32 (59%) | 17/27 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 13/19 (68%) | 9/17 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/13 (38%) | 5/10 (50%) |
Osvojene break-lopte | 2/5 (40%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 13/27 (48%) | 14/32 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 31/59 (53%) | 28/59 (47%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Guadalupe Perez Rojas vs. Andrea Koch-Benvenuto - Međusobni mečevi
30.03.16 | 2. kolo | Guadalupe Perez Rojas | Andrea Koch-Benvenuto | 5-3, def. | detalj meča | Sao Jose | zemlja |
17.11.14 | 1. kolo | Guadalupe Perez Rojas | Andrea Koch-Benvenuto | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | Asuncion | zemlja |
21.07.14 | Četvrtfinale | Guadalupe Perez Rojas | Andrea Koch-Benvenuto | 7-5, 7-62 | detalj meča | Campos Do | tvrda |
Guadalupe Perez Rojas form & Andrea Koch-Benvenuto form
Guadalupe Perez Rojas - Posljednji mečevi
Hammamet - zemlja | ||||
12.03.18 kval. | vs. Clara Burel | - | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Nastassja Burnett | 6-70, 2-6 | detalj meča | |
28.02.18 1. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 6-74, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
09.02.18 Četvrtfinale | vs. Laura Pigossi | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
08.02.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
06.02.18 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Josephine Boualem | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Agadir - zemlja | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 1-6, 3-0, - Guadalupe Perez Rojas - odustajanje | detalj meča | |
14.11.17 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-77, 6-4 | detalj meča | |
Beni Mellal - zemlja | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Cristina Adamescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Casablanca - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
16.10.17 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Nora Niedmers | 3-6, 1-1, - Guadalupe Perez Rojas - odustajanje | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.09.17 Četvrtfinale | vs. Ines Murta | 0-6, 1-3, - Guadalupe Perez Rojas - odustajanje | detalj meča | |
14.09.17 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-75, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.09.17 2. kolo | vs. Francesca Sella | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Tania Andrada Mare | 6-1, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.08.17 1. kolo | vs. Emma Onila | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Emily Fanning | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Anastasia Bursa | 0-6, 5-6, - Guadalupe Perez Rojas - odustajanje | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Francesca Sella | 6-73, 2-4, - Guadalupe Perez Rojas - odustajanje | detalj meča | |
La Marsa - zemlja | ||||
04.05.17 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.05.17 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.05.17 kval. | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Tunis - zemlja | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
30.03.17 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Andrea Koch-Benvenuto - Posljednji mečevi
Bauru - zemlja | ||||
21.04.16 Četvrtfinale | vs. Paula Ormaechea | 1-4, - Andrea Koch-Benvenuto - odustajanje | detalj meča | |
20.04.16 2. kolo | vs. Daniela Farfan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.04.16 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Lins - zemlja | ||||
13.04.16 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.04.16 1. kolo | vs. Nathalia Rossi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
06.04.16 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
04.04.16 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
30.03.16 2. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 3-5, -def. | detalj meča | |
28.03.16 1. kolo | vs. Barbara Oliveira | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
24.03.16 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.03.16 Četvrtfinale | vs. Fernanda Brito | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
22.03.16 1. kolo | vs. Julia Fisch | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
30.11.15 2. kolo | vs. Anne Schaefer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.11.15 1. kolo | vs. Carla Lucero | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
23.11.15 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.11.15 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucaramanga - zemlja | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Laura Sofia Rico Garcia | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.10.15 2. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Gatineau - tvrda | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Alexandra Mueller | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Granby - tvrda | ||||
20.07.15 2. kolo | vs. Johanna Konta | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
20.07.15 1. kolo | vs. Alexandra Mueller | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
Zeeland - zemlja | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Breda - zemlja | ||||
22.06.15 1. kolo | vs. Sofie Oyen | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
15.06.15 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-711, 0-6 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Dominika Paterova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.06.15 2. kolo kval. | vs. Amra Sadikovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - zemlja | ||||
30.03.15 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.03.15 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Mornington - zemlja | ||||
23.03.15 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Mildura - trava | ||||
09.03.15 2. kolo | vs. Alison Bai | 2-6, 3-6 | detalj meča |