INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yuqi Sheng vs. Greetje Minnen - Međusobni mečevi
29.01.18 | kval. | Greetje Minnen | Yuqi Sheng | 6-2, 6-0 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Yuqi Sheng form & Greetje Minnen form
Yuqi Sheng - Posljednji mečevi
W25 Nanning - tvrda | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ai Qi Chen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo | vs. Siqi Cao | 6-3, 1-0, Siqi Cao - odustajanje | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Siqi Cao | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Amy Zhu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Yuxin Zhang | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Aleksandrina Naydenova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
13.08.19 kval. | vs. Jia Qi Kang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Yilin Zheng | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Taipei - tvrda | ||||
29.07.19 kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Hsuan Huang | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Liuzhou - tvrda | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Kai-Lin Zhang | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Hamamatsu - tepih | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Ayumi Hirata | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Makinohara - tepih | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Minami Shuto | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
21.09.18 Polufinale | vs. Hua-Chen Lee | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.09.18 Četvrtfinale | vs. Meiqi Guo | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
19.09.18 2. kolo | vs. Qianqian Zhao | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
17.09.18 1. kolo | vs. Yuxin Zhang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
14.09.18 Polufinale | vs. Meiqi Guo | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.09.18 Četvrtfinale | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
12.09.18 2. kolo | vs. Jiayun Zhu | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.09.18 1. kolo | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Guiyang - tvrda | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Greetje Minnen - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
15.03.24 Polufinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 Četvrtfinale | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.02.24 kval. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
22.09.23 Polufinale | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | detalj meča |