Greetje Minnen vs. Shalimar Talbi 21.01.2018

Greetje Minnen vs. Shalimar Talbi 21.01.2018 - Sharm El Sheikh - usporedba

MEČ

21.01.18kval.Greetje Minnen Shalimar Talbi 0-6, 7-5, 6-2 Egypt Sharm El tvrda

STATISTIKE MEČA

6-2

Greetje Minnen
Belgium
14.08.97, 21 Godina




303
155

Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
06.12.00, 17 Godina




533
55

Shalimar Talbi
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Greetje Minnen vs. Shalimar Talbi - Međusobni mečevi

21.01.18kval.Greetje MinnenShalimar Talbi0-6, 7-5, 6-2 detalj mečaEgypt Sharm El tvrda

Greetje Minnen - Posljednji mečevi

United Kingdom Shrewsbury - dvorana
09.11.18
Polufinale
vs. Maia Lumsden4-6, 6-4, 4-6 porazdetalj meča
08.11.18
Četvrtfinale
vs. Arantxa Rus6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
07.11.18
2. kolo
vs. Anna Zaja7-63, 7-5 pobjedadetalj meča
06.11.18
1. kolo
vs. Marie Benoit7-62, 4-6, 6-4 pobjedadetalj meča
United Kingdom Wirral - dvorana
01.11.18
Četvrtfinale
vs. Emma Raducanu6-75, 2-6 porazdetalj meča
31.10.18
2. kolo
vs. Cristiana Ferrando6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
30.10.18
1. kolo
vs. Katharina Gerlach6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Luxembourg Luxembourg - dvorana
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Kristyna Pliskova2-6, 4-6 porazdetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Katharina Gerlach5-7, 6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Portugal Obidos - tepih
06.10.18
Polufinale
vs. Gaia Sanesi5-7, 6-75 porazdetalj meča
05.10.18
Četvrtfinale
vs. Dalila Spiteri7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
04.10.18
2. kolo
vs. Katarzyna Kawa5-7, 7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
03.10.18
1. kolo
vs. Dasha Ivanova6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Portugal Obidos - tepih
30.09.18
Finale
vs. Giulia Gatto-Monticone5-7, 4-6 porazdetalj meča
29.09.18
Polufinale
vs. Urszula Radwanska6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
28.09.18
Četvrtfinale
vs. Katarzyna Piter6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
27.09.18
2. kolo
vs. Panna Udvardy6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
26.09.18
1. kolo
vs. Ainhoa Atucha Gomez6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
Montenegro Podgorica - zemlja
18.09.18
1. kolo
vs. Julia Grabher6-3, 3-6, 4-6 porazdetalj meča
Portugal Santarem - tvrda
09.09.18
Finale
vs. Samantha Murray7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
08.09.18
Polufinale
vs. Dasha Ivanova6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
07.09.18
Četvrtfinale
vs. Ana Filipa Santos6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
05.09.18
2. kolo
vs. Svenja Ochsner6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
03.09.18
1. kolo
vs. Mariana Correa6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Holland Oldenzaal - zemlja
19.08.18
Finale
vs. Arianne Hartono6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
18.08.18
Polufinale
vs. Eliessa Vanlangendonck6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
17.08.18
Četvrtfinale
vs. Claudia Hoste Ferrer6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
16.08.18
2. kolo
vs. Laura Heinrichs6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
14.08.18
1. kolo
vs. Alana Parnaby6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Belgium Koksijde - zemlja
06.08.18
1. kolo
vs. Anna Bondar4-6, 4-6 porazdetalj meča

Shalimar Talbi - Posljednji mečevi

Belarus Minsk - dvorana
05.11.18
1. kolo
vs. Berfu Cengiz5-7, 3-6 porazdetalj meča
Turkey Istanbul - dvorana
21.10.18
kval.
vs. Anna Kubareva6-78, 4-6 porazdetalj meča
Portugal Obidos - tepih
01.10.18
kval.
vs. Dalila Spiteri1-6, 4-6 porazdetalj meča
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Franziska Sziedat6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Portugal Obidos - tepih
25.09.18
1. kolo
vs. Dalila Spiteri3-6, 2-6 porazdetalj meča
Portugal Lisbon - tvrda
21.09.18
Četvrtfinale
vs. Lesley Kerkhove6-72, 4-6 porazdetalj meča
20.09.18
2. kolo
vs. Polina Monova4-6, 6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
19.09.18
1. kolo
vs. Panna Udvardy6-4, 7-68 pobjedadetalj meča
17.09.18
kval.
vs. Sarah Beth Grey6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Emma Raducanu7-64, 6-2 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Almaty - zemlja
29.08.18
2. kolo
vs. Nastja Kolar1-6, 0-6 porazdetalj meča
27.08.18
1. kolo
vs. Anastasia Astakhova6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
26.08.18
kval.
vs. Yekaterina Dmitrichenko6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Portugal Setubal - tvrda
12.07.18
2. kolo
vs. Eva Guerrero Alvarez4-6, 4-6 porazdetalj meča
10.07.18
1. kolo
vs. Tereza Mihalikova6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
09.07.18
kval.
vs. Francisca Jorge6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
08.07.18
2. kolo kval.
vs. Claudia Gaspar6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
Belarus Minsk - zemlja
15.06.18
Polufinale
vs. Margaux Bovy5-7, 6-1, 4-6 porazdetalj meča
14.06.18
Četvrtfinale
vs. Polina Bakhmutkina4-6, 6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
13.06.18
2. kolo
vs. Jana Kolodynska6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
12.06.18
1. kolo
vs. Vlada Zvereva4-2, Vlada Zvereva - odustajanjepobjedadetalj meča
Belarus Minsk - zemlja
06.06.18
2. kolo
vs. Gyulnara Nazarova3-6, 3-6 porazdetalj meča
05.06.18
1. kolo
vs. Elina Nepliy7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
Georgia Tbilisi - tvrda
02.05.18
2. kolo
vs. Bojana Jovanovski6-73, 7-63, 3-6 porazdetalj meča
01.05.18
1. kolo
vs. Pemra Ozgen1-6, 6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
30.04.18
kval.
vs. Daria Kudashova7-64, 6-2 pobjedadetalj meča
29.04.18
1. kolo kval.
vs. Anastasia Zolotareva7-5, 6-0 pobjedadetalj meča
Egypt Sharm El - tvrda
21.04.18
Polufinale
vs. Iryna Shymanovich4-6, 6-1, 6-72 porazdetalj meča
20.04.18
Četvrtfinale
vs. Alicia Barnett6-2, 7-65 pobjedadetalj meča
19.04.18
2. kolo
vs. Fatma Al Nabhani6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
<