INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Magdalena Pantuckova vs. Greetje Minnen - Međusobni mečevi
26.05.18 | Polufinale | Greetje Minnen | Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Magdalena Pantuckova form & Greetje Minnen form
Magdalena Pantuckova - Posljednji mečevi
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.02.20 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
10.11.19 Finale | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.19 Polufinale | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - odustajanje | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.10.19 Finale | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.10.19 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča |
Greetje Minnen - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
15.03.24 Polufinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 Četvrtfinale | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.02.24 kval. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
22.09.23 Polufinale | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | detalj meča |