MEČ
18.08.18 | Polufinale | Greetje Minnen | Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | Oldenzaal | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Greetje Minnen | Eliessa Vanlangendonck | |
1. servis % | 28/46 (61%) | 51/65 (78%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/28 (68%) | 24/51 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 4/14 (29%) |
Osvojene break-lopte | 6/15 (40%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/65 (57%) | 17/46 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Greetje Minnen vs. Eliessa Vanlangendonck - Međusobni mečevi
18.08.18 | Polufinale | Greetje Minnen | Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | detalj meča | Oldenzaal | zemlja |
Greetje Minnen form & Eliessa Vanlangendonck form
Greetje Minnen - Posljednji mečevi
Stuttgart - zemlja | ||||
14.04.24 kval. | vs. Sachia Vickery | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gadecki | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
15.03.24 Polufinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 Četvrtfinale | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.02.24 kval. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
22.09.23 Polufinale | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | detalj meča |
Eliessa Vanlangendonck - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.04.24 Polufinale | vs. Jenny Lim | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Marie Villet | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Jessica Failla | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kulikova | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detalj meča |