MEČ
18.04.19 | 2. kolo | Gozal Ainitdinova | Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-4 | W15 Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gozal Ainitdinova | Zhibek Kulambayeva | |
1. servis % | 53/74 (72%) | 31/61 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/53 (55%) | 18/31 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/21 (52%) | 12/30 (40%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/61 (51%) | 34/74 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/135 (53%) | 64/135 (47%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 5 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
2 | ||
Gozal Ainitdinova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gozal Ainitdinova vs. Zhibek Kulambayeva - Međusobni mečevi
11.08.22 | 2. kolo | Gozal Ainitdinova | Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detalj meča | W25 Ust | tvrda |
18.04.19 | 2. kolo | Gozal Ainitdinova | Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-4 | detalj meča | W15 Shymkent | zemlja |
Gozal Ainitdinova form & Zhibek Kulambayeva form
Gozal Ainitdinova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-4 | detalj meča |
Zhibek Kulambayeva - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča |