MEČ
22.03.18 | 2. kolo | Gozal Ainitdinova | Lina Glushko | 6-3, 6-0 | Tel Aviv | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Gozal Ainitdinova | Lina Glushko | |
1. servis % | 41/45 (91%) | 34/48 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/41 (68%) | 18/34 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 1/4 (25%) | 5/14 (36%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/48 (52%) | 16/45 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/93 (58%) | 39/93 (42%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 5 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Lina Glushko | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-0 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 4-2 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Lina Glushko | |
5-3 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Gozal Ainitdinova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Lina Glushko | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Gozal Ainitdinova | 5-0 | |
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gozal Ainitdinova vs. Lina Glushko - Međusobni mečevi
22.03.18 | 2. kolo | Gozal Ainitdinova | Lina Glushko | 6-3, 6-0 | detalj meča | Tel Aviv | tvrda |
Gozal Ainitdinova form & Lina Glushko form
Gozal Ainitdinova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-4 | detalj meča |
Lina Glushko - Posljednji mečevi
W50 Pretoria - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
24.02.24 Finale | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.02.24 Polufinale | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | - Lina Glushko - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - odustajanje | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | detalj meča |