MEČ
07.10.20 | 1. kolo | Gozal Ainitdinova | Barbora Matusova | 6-2, 6-1 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Gozal Ainitdinova | Barbora Matusova | |
1. servis % | 33/46 (72%) | 27/44 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/33 (82%) | 10/27 (37%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/13 (31%) | 6/17 (35%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/44 (64%) | 15/46 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Gozal Ainitdinova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Barbora Matusova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Barbora Matusova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gozal Ainitdinova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Barbora Matusova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Barbora Matusova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Gozal Ainitdinova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Barbora Matusova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Barbora Matusova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Gozal Ainitdinova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Barbora Matusova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gozal Ainitdinova vs. Barbora Matusova - Međusobni mečevi
07.10.20 | 1. kolo | Gozal Ainitdinova | Barbora Matusova | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Gozal Ainitdinova form & Barbora Matusova form
Gozal Ainitdinova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-4 | detalj meča |
Barbora Matusova - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.10.22 2. kolo | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.10.22 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Han Shi | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Na Dong | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-77, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cairo - zemlja | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.09.22 kval. | vs. Jelena Kovac | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 7-5, 7-67 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Amira Badawi | 3-6, - Barbora Matusova - odustajanje | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.05.22 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.05.22 Polufinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.05.22 Četvrtfinale | vs. Mariam Atia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.05.22 2. kolo | vs. Noemi Babikova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
13.05.22 Četvrtfinale | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.05.22 2. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Mariam Eltaweel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Demi Tran | 4-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
04.05.22 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-1 | detalj meča |