INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alexandra Grinchishina vs. Gozal Ainitdinova - Međusobni mečevi
19.07.16 | 1. kolo | Gozal Ainitdinova | Alexandra Grinchishina | 6-2, 6-4 | detalj meča | Astana | tvrda |
27.04.15 | 1. kolo | Gozal Ainitdinova | Alexandra Grinchishina | 6-0, Gozal Ainitdinova - odustajanje | detalj meča | Shymkent | zemlja |
28.07.14 | 1. kolo | Alexandra Grinchishina | Gozal Ainitdinova | 6-1, 6-1 | detalj meča | Astana | tvrda |
23.06.14 | 2. kolo | Gozal Ainitdinova | Alexandra Grinchishina | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | Astana | tvrda |
Alexandra Grinchishina form & Gozal Ainitdinova form
Alexandra Grinchishina - Posljednji mečevi
Antalya - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.18 kval. | vs. Anastasia Veselova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Narine Sargsyan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
18.06.18 kval. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Muslima Akhunova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Karshi - tvrda | ||||
22.04.18 kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Aziza Yahshilikova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Varvara Flink | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
09.04.18 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 5-7, 1-5, - Alexandra Grinchishina - odustajanje | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
19.03.18 kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Zarema Mekhtieva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Alina Mekhtieva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 5-7, 7-63, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.03.18 kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Charlotte Roemer | 1-6, 3-3, Charlotte Roemer - odustajanje | detalj meča | |
Solapur - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Maya Jansen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Indore - tvrda | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Adrija Biswas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Vanshita Pathania | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Muazzez Demirci | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Federica Prati | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
09.10.17 kval. | vs. Isabella Tcherkes Zade | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Komola Umarova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Namangan - tvrda | ||||
05.06.17 kval. | vs. Olga Puchkova | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Gozal Ainitdinova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-4 | detalj meča |