Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
20.03.01, 23 Godina
20.03.01, 23 Godina
Gloria Ceschi vs. Ksenija Tmusic - Međusobni mečevi
08.07.18 | 2. kolo kval. | Gloria Ceschi | Ksenija Tmusic | 6-2, 6-1 | detalj meča | Prokuplje | zemlja |
Gloria Ceschi form & Ksenija Tmusic form
Gloria Ceschi - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Viola Turini | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Virginia Zamberlani | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 7-65, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-65, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Maria Toma | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
13.02.24 kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-0, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Kanae Yamaguchi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-77 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 7-65, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Martyna Mackiewicz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-73, 1-6 | detalj meča |
Ksenija Tmusic - Posljednji mečevi
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 4-6, 7-60, 6-3 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Teona Velkoska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Andjelka Andric | 6-2, 6-72, 3-4, - Ksenija Tmusic - odustajanje | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Amila Jusufbegovic | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Ivana Daskalovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
02.11.16 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
19.10.16 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
20.09.16 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Vinkovci - zemlja | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Linda Prenkovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Sofia Mariotto | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
18.07.16 kval. | vs. Sofya Golubovskaya | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Nadja Stojcic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Alisa Deen | 6-2, 6-1 | detalj meča |