Romania
03.04.97, 27 Godina
03.04.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
26.11.96, 27 Godina
26.11.96, 27 Godina
Iulia Truca vs. Gizem Ates - Međusobni mečevi
24.12.12 | 1. kolo kval. | Gizem Ates | Iulia Truca | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | Istanbul | dvorana |
Iulia Truca form & Gizem Ates form
Iulia Truca - Posljednji mečevi
Dobrich - zemlja | ||||
15.09.14 1. kolo kval. | vs. Cristina Ene | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
08.09.14 kval. | vs. Marina Kachar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.09.14 1. kolo kval. | vs. Tamara Bojanic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Galati - zemlja | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Agnes Szatmari | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
18.08.14 1. kolo kval. | vs. Tatiana Eftenoiu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Cristina Moroi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Raluca Ciufrila | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Timisoara - zemlja | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Anastasia Goncharova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Galati - zemlja | ||||
14.07.14 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.07.14 1. kolo kval. | vs. Paula Bianca Andrei | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
07.07.14 1. kolo kval. | vs. Alina Munteanu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.07.14 2. kolo kval. | vs. Daniela Ciobanu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Galati - zemlja | ||||
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Madalina Grigoriu | 0-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
04.11.13 1. kolo kval. | vs. Melis Sezer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
07.10.13 1. kolo kval. | vs. Manon Peral | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
16.09.13 1. kolo kval. | vs. Vivian Zlatanova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Trabzon - tvrda | ||||
09.09.13 1. kolo kval. | vs. Jasmin Steinherr | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Trabzon - tvrda | ||||
02.09.13 1. kolo kval. | vs. Claudia Coppola | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
26.08.13 1. kolo kval. | vs. Elena Jetcheva | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
19.08.13 1. kolo kval. | vs. Paulina Lewandowska | 1-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
05.08.13 1. kolo kval. | vs. Nikola Horakova | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
08.07.13 kval. | vs. Ariana Saki | 6-4, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
08.07.13 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.07.13 1. kolo | vs. Rebecca Kaineder | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.07.13 2. kolo kval. | vs. Teodora Adina Ardeleanu | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Bals - zemlja | ||||
24.06.13 kval. | vs. Daniela Ciobanu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.13 2. kolo kval. | vs. Roberta Maria Naicu | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
17.06.13 2. kolo kval. | vs. Andreea Maria Trocan | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Timisoara - zemlja | ||||
20.05.13 2. kolo kval. | vs. Elizabeta Bauer | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Gizem Ates - Posljednji mečevi
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
19.10.15 kval. | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Chiara Grimm | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
05.01.15 1. kolo | vs. Sara Cvorovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.01.15 kval. | vs. Linda Guerzize | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
05.05.14 1. kolo | vs. Ximena Hermoso | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.04.14 1. kolo | vs. Melis Sezer | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
31.03.14 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
24.03.14 1. kolo kval. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.11.13 1. kolo | vs. Alyona Sotnikova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.11.13 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.11.13 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.11.13 2. kolo | vs. Martina Kubicikova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.13 1. kolo | vs. Ioana Bogdan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
28.10.13 1. kolo | vs. Ekaterina Manekina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Stefana Andrei | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
24.06.13 1. kolo | vs. Agustina Otegui | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
17.06.13 kval. | vs. Ypek Byrol | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
17.06.13 1. kolo | vs. Shelby Talcott | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.02.13 1. kolo | vs. Sultan Gonen | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
24.12.12 1. kolo kval. | vs. Iulia Truca | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
24.12.12 kval. | vs. Melis Bayraktaroglu | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
29.10.12 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
31.10.11 1. kolo kval. | vs. Andreea-Roxana Vaideanu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
08.08.11 1. kolo kval. | vs. Sultan Gonen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
02.05.11 1. kolo | vs. Ksenia Milevskaya | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
25.04.11 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
18.04.11 1. kolo kval. | vs. Sylwia Zagorska | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
21.03.11 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
14.03.11 | vs. Lucia Sandrini | 1-6, 0-6 | detalj meča |