Moldavija
24.04.96, 27 Godina
24.04.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
05.02.00, 24 Godina
05.02.00, 24 Godina
Iana Tishchenko vs. Giuseppina Miccio - Međusobni mečevi
24.03.18 | 1. kolo kval. | Iana Tishchenko | Giuseppina Miccio | 6-1, 6-3 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Iana Tishchenko form & Giuseppina Miccio form
Iana Tishchenko - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.11.19 kval. | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
10.06.19 kval. | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - tvrda | ||||
28.05.19 kval. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - odustajanje | detalj meča | |
23.04.19 kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25+H Tunis - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - odustajanje | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - odustajanje | detalj meča | |
20.08.18 kval. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | detalj meča |
Giuseppina Miccio - Posljednji mečevi
W15 L'aquila - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lara Onal | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
02.11.20 kval. | vs. Tea Lukic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Francesca Covi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
09.11.19 1. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Roberta Lodi Pasini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.10.19 kval. | vs. Andjela Jocovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Bagnatica - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Palmela - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Barletta - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Juliette Bastin | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Sarah Stoerbrauck | 0-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Caserta - zemlja | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Testa | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Arianna Capogrosso | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Caserta - zemlja | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 0-6 | detalj meča |