MEČ
22.10.19 | 1. kolo | Giulia Gatto-Monticone | Lou Adler | 7-5, 6-2 | W80 Poitiers | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Giulia Gatto-Monticone | Lou Adler | |
1. servis % | 36/63 (57%) | 46/72 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/36 (58%) | 21/46 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/27 (44%) | 9/26 (35%) |
Osvojene break-lopte | 8/12 (67%) | 5/10 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/72 (58%) | 30/63 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 75/135 (56%) | 60/135 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lou Adler | |
0-0 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Lou Adler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-1 | Lou Adler | |
0-0 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 4-2 | |
4-3 | Lou Adler | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Giulia Gatto-Monticone | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Lou Adler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
6-5 | Lou Adler | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Lou Adler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lou Adler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-0 | Lou Adler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 5-1 | |
0-0, 0-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-2 | Lou Adler | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Giulia Gatto-Monticone vs. Lou Adler - Međusobni mečevi
22.10.19 | 1. kolo | Giulia Gatto-Monticone | Lou Adler | 7-5, 6-2 | detalj meča | W80 Poitiers | dvorana |
Giulia Gatto-Monticone form & Lou Adler form
Giulia Gatto-Monticone - Posljednji mečevi
W60 Koper - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
13.01.23 Četvrtfinale | vs. Eliz Maloney | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.01.23 2. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.01.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Quinta - tvrda | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 6-76 | detalj meča | |
Portoroz - tvrda | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Mogyorod - zemlja | ||||
19.08.22 Četvrtfinale | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.22 2. kolo | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
09.08.22 2. kolo | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.22 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Blinkova | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
London - trava | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Yafan Wang | 0-6, 3-4, - Giulia Gatto-Monticone - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
06.05.22 Četvrtfinale | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
05.05.22 2. kolo | vs. Mia Mack | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.05.22 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.22 Polufinale | vs. Martina Di Giuseppe | 6-3, 0-6, 1-6 | detalj meča |
Lou Adler - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
26.10.20 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W25 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.20 Četvrtfinale | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.20 2. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
29.10.19 kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Clermont - dvorana | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Chiswick - tvrda | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Woking - tvrda | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmela - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Madrid - tvrda | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | detalj meča |