MEČ
23.01.19 | 1. kolo | Giulia Gatto-Monticone | Lina Gjorcheska | 6-3, 6-3 | W60 Andrezieux | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Giulia Gatto-Monticone | Lina Gjorcheska | |
1. servis % | 40/56 (71%) | 25/55 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/40 (70%) | 16/25 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/16 (50%) | 9/30 (30%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/55 (55%) | 20/56 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 0 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Giulia Gatto-Monticone | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Giulia Gatto-Monticone vs. Lina Gjorcheska - Međusobni mečevi
23.01.19 | 1. kolo | Giulia Gatto-Monticone | Lina Gjorcheska | 6-3, 6-3 | detalj meča | W60 Andrezieux | dvorana |
Giulia Gatto-Monticone form & Lina Gjorcheska form
Giulia Gatto-Monticone - Posljednji mečevi
W60 Koper - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
13.01.23 Četvrtfinale | vs. Eliz Maloney | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.01.23 2. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.01.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Quinta - tvrda | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 6-76 | detalj meča | |
Portoroz - tvrda | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Mogyorod - zemlja | ||||
19.08.22 Četvrtfinale | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.22 2. kolo | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
09.08.22 2. kolo | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.22 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Blinkova | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
London - trava | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Yafan Wang | 0-6, 3-4, - Giulia Gatto-Monticone - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
06.05.22 Četvrtfinale | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
05.05.22 2. kolo | vs. Mia Mack | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.05.22 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.22 Polufinale | vs. Martina Di Giuseppe | 6-3, 0-6, 1-6 | detalj meča |
Lina Gjorcheska - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-70, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 6-74, 4-6 | detalj meča |