MEČ
21.03.18 | 1. kolo | Giulia Gatto-Monticone | Chisa Hosonuma | 6-1, 6-0 | Nishi Tama | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Giulia Gatto-Monticone | Chisa Hosonuma | |
1. servis % | 18/39 (46%) | 24/38 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 15/18 (83%) | 6/24 (25%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/21 (48%) | 3/14 (21%) |
Osvojene break-lopte | 7/8 (88%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/38 (76%) | 14/39 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/77 (70%) | 23/77 (30%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-1 | Chisa Hosonuma | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Chisa Hosonuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Giulia Gatto-Monticone vs. Chisa Hosonuma - Međusobni mečevi
21.03.18 | 1. kolo | Giulia Gatto-Monticone | Chisa Hosonuma | 6-1, 6-0 | detalj meča | Nishi Tama | tvrda |
Giulia Gatto-Monticone form & Chisa Hosonuma form
Giulia Gatto-Monticone - Posljednji mečevi
W60 Koper - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
13.01.23 Četvrtfinale | vs. Eliz Maloney | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.01.23 2. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.01.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Quinta - tvrda | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 6-76 | detalj meča | |
Portoroz - tvrda | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Mogyorod - zemlja | ||||
19.08.22 Četvrtfinale | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.22 2. kolo | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
09.08.22 2. kolo | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.22 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Blinkova | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
London - trava | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Yafan Wang | 0-6, 3-4, - Giulia Gatto-Monticone - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
06.05.22 Četvrtfinale | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
05.05.22 2. kolo | vs. Mia Mack | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.05.22 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.22 Polufinale | vs. Martina Di Giuseppe | 6-3, 0-6, 1-6 | detalj meča |
Chisa Hosonuma - Posljednji mečevi
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Nanami Iwasa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Riko Kikawada | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
03.10.23 kval. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Kaho Kinoshita | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 7-5, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Nanari Katsumi | 0-6, 0-2, - Chisa Hosonuma - odustajanje | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Zara Larke | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Kanako Osafune | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Audrey Aulia | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-3, 2-1, Anastasia Sukhotina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Elyse Tse | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Minori Ishida | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Mai Hontama | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Dabin Kim | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.22 1. kolo | vs. Han Hyeongju | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 3-6 | detalj meča |