Slovakia
02.10.99, 24 Godina
02.10.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Timea Pavlickova vs. Giulia Crescenzi - Međusobni mečevi
29.05.17 | 1. kolo kval. | Giulia Crescenzi | Timea Pavlickova | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Timea Pavlickova form & Giulia Crescenzi form
Timea Pavlickova - Posljednji mečevi
Hammamet - zemlja | ||||
13.03.18 kval. | vs. Jessica Ho | 7-67, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Silvia Tumova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Anna-Giulia Remondina | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Michele Alexandra Zmau | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.02.18 kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-4, 1-6, 3-2, Weronika Jasmina Forys - odustajanje | detalj meča | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Laura Tinello | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
24.01.18 1. kolo | vs. Catalina Pella | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
15.01.18 kval. | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
24.05.17 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
14.03.17 1. kolo | vs. Marie Temin | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Yulia Kulikova | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.02.17 kval. | vs. Francesca Jones | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
02.02.17 2. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
31.01.17 1. kolo | vs. Giorgia Testa | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
24.01.17 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
18.01.17 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
16.01.17 kval. | vs. Louise Lampla | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Smirnova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
04.05.15 1. kolo kval. | vs. Natela Dzalamidze | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Giulia Crescenzi - Posljednji mečevi
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 7-65, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Helena Stevic | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Lavinia Morreale | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Lisa Mays | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
05.06.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.05.23 Polufinale | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elaine Genovese | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Fangzhou Liu | 0-5, - Giulia Crescenzi - odustajanje | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-3, - Giulia Crescenzi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
18.11.22 Četvrtfinale | vs. Denise Valente | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
17.11.22 2. kolo | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marcella Dessolis | 7-64, 6-3 | detalj meča |