France
06.05.01, 22 Godina
06.05.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Karine Marion Job vs. Giulia Crescenzi - Međusobni mečevi
27.09.18 | 2. kolo | Giulia Crescenzi | Karine Marion Job | 6-2, 6-3 | detalj meča | Monastir | tvrda |
Karine Marion Job form & Giulia Crescenzi form
Karine Marion Job - Posljednji mečevi
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Fangran Tian | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Zeel Desai | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Noemi La Cagnina | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monzon - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-75, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Julia Camblor | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Victoria Lazarova | 1-4, - Karine Marion Job - odustajanje | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Kyoka Kubo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Elaine Genovese | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-73, 5-7 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Maja Radenkovic | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
01.03.23 kval. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
28.02.23 2. kolo kval. | vs. Maria Gell | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Sonya Hopfensperger | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-73, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Camilia Samel Druz | 6-3, 6-72, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 5-7, 3-6 | detalj meča |
Giulia Crescenzi - Posljednji mečevi
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 7-65, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Helena Stevic | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Lavinia Morreale | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Lisa Mays | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
05.06.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.05.23 Polufinale | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elaine Genovese | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Fangzhou Liu | 0-5, - Giulia Crescenzi - odustajanje | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-3, - Giulia Crescenzi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
18.11.22 Četvrtfinale | vs. Denise Valente | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
17.11.22 2. kolo | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marcella Dessolis | 7-64, 6-3 | detalj meča |