MEČ
08.08.17 | 1. kolo | Giorgie Jones | Sophia Intert | 6-1, 6-1 | Mragowo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Giorgie Jones | Sophia Intert | |
1. servis % | 23/41 (56%) | 34/53 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/23 (87%) | 14/34 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 8/19 (42%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/53 (58%) | 11/41 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/94 (65%) | 33/94 (35%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Australia
21.02.97, 27 Godina
21.02.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
23.06.98, 25 Godina
23.06.98, 25 Godina
Giorgie Jones vs. Sophia Intert - Međusobni mečevi
08.08.17 | 1. kolo | Giorgie Jones | Sophia Intert | 6-1, 6-1 | detalj meča | Mragowo | zemlja |
Giorgie Jones form & Sophia Intert form
Giorgie Jones - Posljednji mečevi
W25 Nottingham - tvrda | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
17.04.23 kval. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - odustajanje | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
02.05.22 kval. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Glasgow - dvorana | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Birmingham - dvorana | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
24.01.22 kval. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.01.22 kval. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - odustajanje | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - odustajanje | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Chiswick - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Woking - tvrda | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Sophia Intert - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 1-1, - Sophia Intert - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Polina Gubina | 1-2, - Sophia Intert - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Demi Tran | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Vivian Wolff | 1-4, - Sophia Intert - odustajanje | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-1, - Sophia Intert - odustajanje | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
06.08.20 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.08.20 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Emily Morton | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.19 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 7-64, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-1, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.10.19 kval. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.09.19 kval. | vs. Silvia Saccani | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča |