Giorgie Jones vs. Jacquline Nylander Altelius 28.05.2019

Giorgie Jones vs. Jacquline Nylander Altelius 28.05.2019 - W15 Heraklion - usporedba

MEČ

28.05.19kval.Giorgie Jones Jacquline Nylander Altelius 6-4, 6-2 Greece W15 Heraklion zemlja

STATISTIKE MEČA

6-2

Giorgie Jones
Australia
21.02.97, 22 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
11.12.00, 18 Godina







Jacquline Nylander Altelius
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Giorgie Jones vs. Jacquline Nylander Altelius - Međusobni mečevi

28.05.19kval.Giorgie JonesJacquline Nylander Altelius6-4, 6-2 detalj mečaGreece W15 Heraklion zemlja

Giorgie Jones - Posljednji mečevi

USA W15 Orlando - zemlja
20.06.19
2. kolo
vs. Sofia Sewing2-6, 0-6 porazdetalj meča
19.06.19
1. kolo
vs. Tricia Mar6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
18.06.19
1. kolo kval.
vs. Isabelle Kouzmanov6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
18.06.19
kval.
vs. Audrey Ann Blakely6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
USA W15 Wesley - zemlja
14.06.19
Četvrtfinale
vs. Lauren Proctor1-6, 0-6 porazdetalj meča
13.06.19
2. kolo
vs. Andie K. Daniell6-4, 7-63 pobjedadetalj meča
12.06.19
1. kolo
vs. Kelly Williford6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
11.06.19
kval.
vs. Alicia Robinson5-0, Alicia Robinson - odustajanjepobjedadetalj meča
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Carolyn Campana6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
29.05.19
1. kolo
vs. Noel Saidenova3-6, 4-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Jacquline Nylander Altelius6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Vasiliki Kalogeropoulou6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
22.05.19
1. kolo
vs. Eleni Mtsentlitze6-3, 6-74, 0-6 porazdetalj meča
22.05.19
kval.
vs. Lisa Mays6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Eliz Maloney6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
14.05.19
kval.
vs. Francesca Bullani3-6, 1-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Kristin Yordanova6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
07.05.19
kval.
vs. Anamarija Spoljaric2-6, 6-0, 8-10 porazdetalj meča
Australia W15 Perth - tvrda
18.02.19
1. kolo
vs. Aiko Yoshitomi2-6, 4-6 porazdetalj meča
Australia Canberra - tvrda
29.10.18
2. kolo kval.
vs. Haruna Arakawa4-6, 2-6 porazdetalj meča
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Nakisa Djamshidi7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
Australia Bendigo - tvrda
21.10.18
1. kolo kval.
vs. Erin Routliffe6-72, 3-6 porazdetalj meča
Australia Brisbane - tvrda
30.09.18
1. kolo kval.
vs. Marine Partaud2-6, 6-1, 3-6 porazdetalj meča
Czech Republic Prague - zemlja
02.09.18
2. kolo kval.
vs. Marketa Petruzelova3-6, 0-6 porazdetalj meča
01.09.18
1. kolo kval.
vs. Annick Verhaar6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Czech Republic Ricany - zemlja
29.08.18
1. kolo
vs. Nikola Novotna5-7, 4-6 porazdetalj meča
27.08.18
kval.
vs. Laura Maluniakova4-6, 4-6 porazdetalj meča
26.08.18
2. kolo kval.
vs. Martina Pradova6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Belgium Wanfercee Baulet - zemlja
20.08.18
kval.
vs. Diana Martynov6-72, 6-3, 3-6 porazdetalj meča
19.08.18
2. kolo kval.
vs. Karolina Jaskiewicz7-65, 6-2 pobjedadetalj meča

Jacquline Nylander Altelius - Posljednji mečevi

Tunisia W15 Tabarka - zemlja
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Sofia Rocchetti0-6, 5-7 porazdetalj meča
Sweden W25 Ystad - zemlja
18.06.19
kval.
vs. Alexandra Viktorovitch6-76, 3-6 porazdetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Joana Eidukonyte4-6, 7-65, 10-7 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
28.05.19
kval.
vs. Giorgie Jones4-6, 2-6 porazdetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jonna Schroeder6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Sweden W15 Gothenburg - zemlja
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Victoria Carlsten6-1, 5-7, 5-10 porazdetalj meča
Turkey W15 Antalya - zemlja
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Sapfo Sakellaridi2-6, 4-6 porazdetalj meča
Turkey W15 Antalya - zemlja
06.03.19
1. kolo
vs. Sadafmoh Tolibova1-6, 4-6 porazdetalj meča
05.03.19
kval.
vs. Magdalena Stoilkovska6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Italy Solarino - tepih
10.12.18
kval.
vs. Lou Adler3-6, 1-6 porazdetalj meča
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Kira Iaci Sansone7-65, 6-1 pobjedadetalj meča
Italy Solarino - tepih
04.12.18
1. kolo
vs. Julia Payola2-6, 6-3, 3-6 porazdetalj meča
02.12.18
kval.
vs. Sophie Walzl6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Sweden Stockholm - dvorana
30.10.18
1. kolo
vs. Oona Orpana3-6, 3-6 porazdetalj meča
29.10.18
kval.
vs. Leticia Temirhanova6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Anna Leijon6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Sweden Stockholm - dvorana
24.10.18
1. kolo
vs. Anastasia Kulikova3-6, 1-6 porazdetalj meča
22.10.18
kval.
vs. Smilla Kjaergaard6-78, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
21.10.18
1. kolo kval.
vs. Katja Jules Viberg7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Spain Roja De - zemlja
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Nora Ayala Serra2-6, 5-7 porazdetalj meča
Spain Telde - zemlja
02.10.18
1. kolo
vs. Esther Lopez Alcaraz3-6, 5-7 porazdetalj meča
Spain Melilla - zemlja
25.09.18
1. kolo
vs. Linda Prenkovic4-6, 1-6 porazdetalj meča
Bulgaria Varna - zemlja
10.09.18
kval.
vs. Sara Gvozdenovic6-4, 1-6, 5-7 porazdetalj meča
09.09.18
2. kolo kval.
vs. Nikol Ruseva6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Finland Savitaipale - zemlja
30.07.18
1. kolo kval.
vs. Venla Ahti7-63, 2-6, 1-6 porazdetalj meča
Finland Tampere - zemlja
23.07.18
kval.
vs. Alisa Axyanova4-6, 2-6 porazdetalj meča
22.07.18
1. kolo kval.
vs. Vilena Petrova6-4, 4-6, 6-1 pobjedadetalj meča
Estonia Parnu - zemlja
17.07.18
1. kolo
vs. Elina Nepliy4-6, 7-61, 1-6 porazdetalj meča
17.07.18
kval.
vs. Ksenia Kolesnikova6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
15.07.18
1. kolo kval.
vs. Patricia Boentgen6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
<