Italy
15.05.99, 24 Godina
15.05.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ginevra Peiretti vs. Fabienne Gettwart - Međusobni mečevi
23.09.19 | kval. | Ginevra Peiretti | Fabienne Gettwart | 6-3, 6-1 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Ginevra Peiretti form & Fabienne Gettwart form
Ginevra Peiretti - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Tove Kraft | 4-6, 6-2, 0-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Mara Guth | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.09.21 kval. | vs. Valentina Gaggini | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Elena Ecker | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Warmbad - zemlja | ||||
17.08.21 1. kolo kval. | vs. Adele Burato | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
03.08.21 kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-0, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Althea Hudson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
20.07.21 kval. | vs. Demi Tran | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Login Khairy | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Pia Praefke | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Doga Turkmen | 6-4, 4-6, 13-15 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Amelie Intert | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Cuneo - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Alessia Di Pietro | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Stinga | 6-4, 3-0, Teodora Stinga - odustajanje | detalj meča |
Fabienne Gettwart - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.09.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
26.08.23 Četvrtfinale | vs. Selina Dal | 6-4, 6-3 | detalj meča |