MEČ
20.12.19 | Četvrtfinale | Georgia Andreea Craciun | Veronika Pepelyaeva | 6-2, 7-63 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Georgia Andreea Craciun | Veronika Pepelyaeva | |
1. servis % | 43/68 (63%) | 42/71 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/43 (65%) | 22/42 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/25 (56%) | 13/29 (45%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/71 (51%) | 26/68 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 78/139 (56%) | 61/139 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-1 | |
2-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
0-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-2 | |
0-3 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
4-5 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 5-2 | ||
7-63 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
03.08.01, 22 Godina
03.08.01, 22 Godina
Georgia Andreea Craciun vs. Veronika Pepelyaeva - Međusobni mečevi
20.12.19 | Četvrtfinale | Georgia Andreea Craciun | Veronika Pepelyaeva | 6-2, 7-63 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Georgia Andreea Craciun form & Veronika Pepelyaeva form
Georgia Andreea Craciun - Posljednji mečevi
W25 Solarino - tepih | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
16.07.23 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
04.07.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detalj meča | |
30.01.23 kval. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Veronika Pepelyaeva - Posljednji mečevi
W25 Moscow - dvorana | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.20 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.12.19 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
19.12.19 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - odustajanje | detalj meča | |
18.12.19 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
17.12.19 kval. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | detalj meča | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
07.12.19 Polufinale | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - odustajanje | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | detalj meča |