Belarus
22.12.98, 25 Godina
22.12.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hanna Sokal vs. Georgia Andreea Craciun - Međusobni mečevi
05.11.18 | kval. | Georgia Andreea Craciun | Hanna Sokal | 6-1, 6-0 | detalj meča | Minsk | dvorana |
Hanna Sokal form & Georgia Andreea Craciun form
Hanna Sokal - Posljednji mečevi
W25 Minsk - dvorana | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-4, - Hanna Sokal - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Elizaveta Volodko | 6-1, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Zvereva | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Sofia Plotnikova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ulyana Ayzatulina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.02.19 kval. | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
05.11.18 kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 6-3, 7-61 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-3, 6-79 | detalj meča | |
02.10.18 1. kolo | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Helen Ploskina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Anastasiya Klymenko | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.18 kval. | vs. Alina Shcherbinina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Nasty Surkova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
23.08.18 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
22.08.18 2. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Alina Silich | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.08.18 kval. | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-2, 2-0, Noel Saidenova - odustajanje | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Georgia Andreea Craciun - Posljednji mečevi
W25 Solarino - tepih | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
16.07.23 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
04.07.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detalj meča | |
30.01.23 kval. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detalj meča |